DSCW610L.CEE8
zkopírováno do schránky
014108
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony CyberShot DSC-W610 modrý
- Rozlišení snímače: 14 Mpx
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Sony CyberShot DSC-W610 modrý?
„Sony CyberShot DSC-W610 modrý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 13.09.2013
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Alternativy k již neprodávanému Sony CyberShot DSC-W610
Alternativy k již neprodávanému Sony CyberShot DSC-W610

Sony CyberShot DSC-W610 modrý
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W610 použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W610 použitý fotoaparát v bazaru
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Sony uvádí na trh jeden z nejlevnějších kompaktů, které má ve své nabídce. Jmenuje se Cyber-shot W610 a disponuje snímačem o klasické velikosti 1/2,3" s rozlišením 14 megapixelů a technologií Super HAD CCD. Objektiv Sony G má 4x optický zoom s rozsahem od 25mm do 105mm, který nás na nejširším…
Popis a parametry
Sony CyberShot DSC-W610 nabízí snímač 14,1 MPx, 4x optický zoom od 26 mm, natáčení videosekvencí, 2,7" velký LCD displej, panoramatické záběry a funkce iAUTO, snadná obsluha i pro začátečníky
Sony CyberShot DSC-W610
Lehký kompaktní digitální fotoaparát Cyber-shot™ W610 se pohodlně nosí a stane se vaším dokonalým společníkem na dovolených, rodinných sešlostech i při dalších příležitostech. Vynikající kvalita obrazu se spojuje s jednoduchou a bezproblémovou obsluhou, kterou zvládne i začátečník.
Vlastnosti
Přidejte do každé scény o něco více
Dramatické krajiny, snímky architektury, interiéry a dokonce i rodinné snímky ve vás mohou vyvolat zklamání, pokud dojde k useknutí části scény na okraji snímku. Širokoúhlý objektiv umožňuje do záběru zachytit ještě více bez toho, že byste museli ukročit od objektu.
Nechte se pohltit širokým rozhledem
Je snadné vyfotografovat úchvatné záběry krajin a měst. Fotoaparát Cyber-shot™ dokáže spojit sérii vysokou rychlostí pořízených snímků nasnímaných otáčivým pohybem fotoaparátu z jedné strany na druhou (či nahoru nebo dolů). Výsledkem je jedna neuvěřitelná panoramatická fotografie.
Ještě hezčí snímky neskutečně snadno
Nevíte přesně, jak je třeba fotoaparát nastavit pro fotografování konkrétní scény? Řešení je na dosah ruky. Inteligentní automatický režim iAUTO dokáže automaticky upravit nastavení expozice i ostatní možnosti a vy tak docílíte optimálních výsledků v celé řadě situací.
Beautiful portraits
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 92,9 x 52,4 x 19,3 |
|---|---|
| Hmotnost | 113 g |
| Barva | černá, modrá, růžová, stříbrná, zelená |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 14 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2592x1944, 4320x3240, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
| Velikost snímače (mm) | 6,17 x 4,55 |
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 26-105 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 26 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Možnost filtrů | Ne |
Ostření
| Makro od | 4 cm |
|---|
Expozice a fotografování
| ISO - minimální citlivost | 80 |
|---|---|
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1/8 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Korekce expozice blesku | ne |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|---|
| Počet audio kanálů | 1.0 |
| Zoom při videu | Ano |
Obecné
| Podle použití | Rodinný |
|---|
Rozhraní a napájení
| Výdrž baterie ve snímcích | 250 snímků |
|---|---|
| Způsoby napájení | Akumulátor |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | DSCW610B.CEE8 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BN), nabíječka baterií, univerzální USB, napájecí kabel, poutko na zápěstí, návod k obsluze |
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Související články s Sony CyberShot DSC-W610
Související články s Sony CyberShot DSC-W610
Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • předevčírem v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Dotazy k Sony CyberShot DSC-W610
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.





















Komentáře