014813
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony CyberShot DSC-W690 černý
- Rozlišení snímače: 16,1 Mpx
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: SD
Sháníte Sony CyberShot DSC-W690 černý?
„Sony CyberShot DSC-W690 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 17.12.2012
Vlastníte Sony CyberShot DSC-W690 černý?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 375 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony CyberShot DSC-W690 černý
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W690 použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony CyberShot DSC-W690 použitý fotoaparát v bazaru
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Další pokračovatel velmi úspěšné řady W v tenkém kovovém provedení nabízí velmi dobrou universálnost při fotografování i videu v HD kvalitě. Tento model disponuje 10x optickým zoomem, se kterým snadno pořídíte širokoúhlé i detailní záběry. Díky kvalitnímu optickému stabilizátoru obrazu SteadyShot…
Popis a parametry
Sony CyberShot DSC-W690 má snímač 16,1 Mpx, 10x optický zoom od 25 mm, natáčí videosekvence HD rozlišení, optický stabilizátor obrazu SteadyShot, 3,0" velký LCD displej, 360°panoramatické záběry a funkce iAUTO
Sony CyberShot DSC-W690
Lehký kompaktní digitální fotoaparát Cyber-shot™ W690 se pohodlně nosí a stane se vaším dokonalým společníkem na dovolených, rodinných sešlostech i při dalších příležitostech. Vynikající kvalita obrazu se spojuje s jednoduchou a bezproblémovou obsluhou, kterou zvládne i začátečník.
Vlastnosti
- 16,1 megapixelu
- 10x zoom
- filmy 720p HD
- optický stabilizátor obrazu SteadyShot
- 7,6cm displej LCD
- panoramatický záběr a funkce iAUTO
Magické videozáznamy
Natáčejte nádherně ostré videozáznamy s mnoha detaily v rozlišení HD: budete si moci vychutnat stabilní nerozmazané záběry pořízené i při chůzi či zoomování.
Nechte se pohltit širokým rozhledem
Je snadné vyfotografovat úchvatné záběry krajin a měst. Fotoaparát Cyber-shot™ dokáže spojit sérii vysokou rychlostí pořízených snímků nasnímaných otáčivým pohybem fotoaparátu z jedné strany na druhou (či nahoru nebo dolů). Výsledkem je jedna neuvěřitelná panoramatická fotografie.
Ještě hezčí snímky neskutečně snadno
Nevíte přesně, jak je třeba fotoaparát nastavit pro fotografování konkrétní scény? Řešení je na dosah ruky. Inteligentní automatický režim iAUTO dokáže automaticky upravit nastavení expozice i ostatní možnosti a vy tak docílíte optimálních výsledků v celé řadě situací.
Beautiful portraits
Capture beautiful, smiling portraits of friends and family. Face Detection adjusts camera settings for clear, crisp results with natural skin tones. Smile Shutter fires the shutter automatically to capture those happy moments.
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 91 x 52,2 x 19,1 |
|---|---|
| Hmotnost | 116 g |
| Barva | černá, červená, modrá, stříbrná |
Ostření
| Manuální ostření | Ne |
|---|---|
| Makro od | 5 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 16,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 4608x3456, 2592x1944, 3648x2736 |
| Technologie snímače | CCD |
| Poměr stran snímače | 4:3 |
| Velikost snímače (mm) | 6,17 x 4,55 |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
| Korekce expozice blesku | ne |
| Směrné číslo blesku | 3,3 |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | BIONZ |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 25-250 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 25 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 250 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
| Možnost filtrů | Ne |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 20 |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| Rychlost sériového snímání | 1 sn./s |
| Panorama | Ano |
| HDR | Ano |
| Datové razítko | Ano |
| Vyvážení bílé barvy | Automatické / přednastavené hodnoty / ruční kalibrace |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230400 |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
| Počet audio kanálů | 1.0 |
| Zoom při videu | Ano |
Obecné
| Podle použití | Rodinný |
|---|
Rozhraní a napájení
| Výdrž baterie ve snímcích | 220 snímků |
|---|---|
| Způsoby napájení | Akumulátor |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | SD |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BN), nabíječka baterií, univerzální USB, napájecí kabel, poutko na zápěstí, návod k obsluze |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Doporučené příslušenství
Pouzdra na karty / baterie
Předchozí 1/3 Další
Čtečky karet
Související články s Sony CyberShot DSC-W690
Související články s Sony CyberShot DSC-W690
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony CyberShot DSC-W690
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.
















Komentáře