PN: DEV5.cee, ID: 014192

Sony DEV-5

  • Značka: Sony

Sháníte Sony DEV-5?

„Sony DEV-5“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Digitální dalekohled se špičkovou optikou a režimem videozáznamu v kvalitě HD. Produktová sekce: Dalekohledy Sony

Parametry a popis

Sony DEV-5

Vlastnosti

  • Prohlížejte si a natáčejte vzdálené objekty ve vysokém rozlišení
  • Stabilní záběry i při vysokém rozlišení
  • Proměnlivý zoom a automatické ostření

Sledujte a natáčejte vzdálené objekty ve vysokém rozlišení

Nyní si můžete prohlížet a zároveň natáčet vzdálené objekty, například ptáky, divokou přírodu či sportovní události, ve velice detailním vysokém rozlišení. Tyto dalekohledy jsou vybaveny špičkovou optikou, mají příjemné ovládání a nabízejí pokročilé funkce, jako je 3D snímání či optická stabilizace, pomocí níž jsou záběry mnohem ostřejší.

Dostaňte se blíže k objektu

Ptáci, divoká příroda, lodě, letadla, pamětihodnosti v dálce či sportovní události - budete si moci prohlédnout každý detail. Nejprve se podívejte na celou scénu, nalezněte požadovaný objekt a ten si poté můžete až 20x zvětšit.
Zaznamenávejte to, co vidíte

S běžným dalekohledem nemáte možnost prožít znovu jedinečné momenty. Dalekohledy s digitálním záznamem zachycují zvětšenou scénu jako video či fotografii v úžasném rozlišení HD. Přehrajte si své vzpomínky na připojeném televizoru HD nebo si záznamy a snímky přeneste do počítače.
Zřetelnější a stabilnější záběry

Při vyšším zvětšení a snímání z ruky bývají záběry často roztřesené a nejisté. Aktivní režim optické stabilizace obrazu SteadyShot poskytuje čistší a stabilnější pohled na sledovaný objekt. Je to ideální řešení pro situace, kdy chcete na velkou vzdálenost s určitostí rozeznat druh ptáka či typ letadla.
Záznam ve 3D

Obohaťte své videozáznamy o další dimenzi - natáčejte ve 3D. Pouštějte si záznamy v kvalitě HD na televizoru BRAVIA® či jakémkoli jiném kompatibilním 3D televizoru.
Proměnlivý zoom a automatické ostření

Pohodlně rozmístěné ovládací prvky pro zoom vám umožní plynule nastavovat zvětšení během pozorování. Díky automatickému ostření bude sledovaný objekt neustále zřetelný a ostrý, aniž byste museli neustále manuálně doostřovat.

Ostatní
Značka: Sony

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím