PN: DEV5.cee, ID: 014192

Sony DEV-5

Sháníte Sony DEV-5?

„Sony DEV-5“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

Digitální dalekohled se špičkovou optikou a režimem videozáznamu v kvalitě HD. Produktová sekce: Dalekohledy Sony

Parametry a popis

Sony DEV-5

Vlastnosti

  • Prohlížejte si a natáčejte vzdálené objekty ve vysokém rozlišení
  • Stabilní záběry i při vysokém rozlišení
  • Proměnlivý zoom a automatické ostření

Sledujte a natáčejte vzdálené objekty ve vysokém rozlišení

Nyní si můžete prohlížet a zároveň natáčet vzdálené objekty, například ptáky, divokou přírodu či sportovní události, ve velice detailním vysokém rozlišení. Tyto dalekohledy jsou vybaveny špičkovou optikou, mají příjemné ovládání a nabízejí pokročilé funkce, jako je 3D snímání či optická stabilizace, pomocí níž jsou záběry mnohem ostřejší.

Dostaňte se blíže k objektu

Ptáci, divoká příroda, lodě, letadla, pamětihodnosti v dálce či sportovní události - budete si moci prohlédnout každý detail. Nejprve se podívejte na celou scénu, nalezněte požadovaný objekt a ten si poté můžete až 20x zvětšit.
Zaznamenávejte to, co vidíte

S běžným dalekohledem nemáte možnost prožít znovu jedinečné momenty. Dalekohledy s digitálním záznamem zachycují zvětšenou scénu jako video či fotografii v úžasném rozlišení HD. Přehrajte si své vzpomínky na připojeném televizoru HD nebo si záznamy a snímky přeneste do počítače.
Zřetelnější a stabilnější záběry

Při vyšším zvětšení a snímání z ruky bývají záběry často roztřesené a nejisté. Aktivní režim optické stabilizace obrazu SteadyShot poskytuje čistší a stabilnější pohled na sledovaný objekt. Je to ideální řešení pro situace, kdy chcete na velkou vzdálenost s určitostí rozeznat druh ptáka či typ letadla.
Záznam ve 3D

Obohaťte své videozáznamy o další dimenzi - natáčejte ve 3D. Pouštějte si záznamy v kvalitě HD na televizoru BRAVIA® či jakémkoli jiném kompatibilním 3D televizoru.
Proměnlivý zoom a automatické ostření

Pohodlně rozmístěné ovládací prvky pro zoom vám umožní plynule nastavovat zvětšení během pozorování. Díky automatickému ostření bude sledovaný objekt neustále zřetelný a ostrý, aniž byste museli neustále manuálně doostřovat.

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím