011424
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-H3 černý
- Rozlišení snímače: 8,1 Mpx
- Optický zoom: 10 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-H3 černý?
„Sony DSC-H3 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.03.2009
Vlastníte Sony DSC-H3 černý?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 300 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-H3 černý
Ukázkové snímky
Popis a parametry
Vynikající kapesní fotoaparát s velmi kvalitním desetinásobným zoomem Carl Zeiss Vario-Tessar, navíc s optickým stabilizátorem obrazu. Nabízí vynikající kvalitu snímků i v rukou méně zkušených uživatelů. Rozlišení 8,1 Mpx, 10x optický zoom, ISO 100-3200, LCD 2,5 palce, 264 g.
- 8,1 efektivních megapixelů
- 10x optický zoom , 20x digitální zoom, až 51x funkce Smart Zoom
- Funkce rozpoznání obličeje automaticky vyhledá a zaměří obličeje na obrázku
- Výstup HD Photo TV s hudbou (pomocí volitelného kabelu)
- Jasný 2,5palcový (6,35 cm) displej LCD
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a velmi rychlý provoz
- Elegantní kompaktní stříbrné hliníkové tělo s dvouvrstvými kroužkovými objektivy a pevným úchytem
- Dvojitá technologie proti rozmazání snímku: stabilizátor obrazu Super SteadyShot a vysoká citlivost ISO 3200 (REI)
- Režim Makro 2 cm pro záběry zblízka
- Technologie DRO pro automatickou opravu kontrastu a expozice
- Formát MPEG Movie VX (standard VGA - režim filmování se zvukem 30 snímků za sekundu)
- Interní paměť s kapacitou bezstarostných 31 MB
- Nabídka výběru scény pro automatické seřízení nastavení fotoaparátu, které nejlépe odpovídá scéně
- Retušování ve fotoaparátu, včetně opravy červených očí a oříznutí
- Snadná obsluha díky průvodci nabídkou na obrazovce
- Doba životnosti baterie s funkcí STAMINA až 330 snímků (podle normy CIPA se zapnutým displejem LCD)
- Nabídka na obrazovce s výběrem ze 17 jazyků: čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, italština, norština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, turečtina
- Součástí dodávky je: dobíjecí baterie, nabíječka, kroužek adaptéru objektivu, clona na objektiv ve tvaru květiny, krytka objektivu, popruh, kabely AV a USB a software
- Kompatibilní s širokou řadou volitelného příslušenství společnosti Sony
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 2 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 8,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3264x2448, 2592x1944, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 10 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-380 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 380 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 20 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 7 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 106 x 68,5 x 47,5 |
|---|---|
| Hmotnost | 264 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | dobíjecí baterie, nabíječka, kroužek adaptéru objektivu, clona na objektiv ve tvaru květiny, krytka objektivu, popruh, kabely AV a USB a softwar |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,031 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-H3 černý
Související články s Sony DSC-H3 černý
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Dotazy k Sony DSC-H3 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.






Komentáře
Myslím že ano, je poměrně svižný.
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 3. 3. 2009 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
i
iveta, 3. 3. 2009 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
s
vybrala jsem si tento fotoaparát (Sony DSC-H3) nebo Panasonic DMC-LZ10. Popř. mohl by jste mi doporučit jiný v cenové hladině do 4000.
sylva, 2. 3. 2009 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
V
Dobrý den, já návod mám i když ne v češtině. Koupil jsem fotoaparát v zahraničí. Jestli stačí, napiště na modry.v@seznam.cz.
Dobré světlo. Jo a ta nabídka k prodeji stále platí (viz.63).
V.Modrý, 12. 1. 2009 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 1. 2009 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
J
Joska, 11. 1. 2009 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
V
V.Modry, 8. 12. 2008 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 27. 5. 2008 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
L
Libor, 13. 5. 2008 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 5. 2008 |Sony DSC-H3 černý |Reagovat
Všechny dotazy (69)