011431
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-H7 černý
- Rozlišení snímače: 8,1 Mpx
- Optický zoom: 15 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-H7 černý?
„Sony DSC-H7 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 14.05.2008
Vlastníte Sony DSC-H7 černý?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 459 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-H7 černý
Popis a parametry
Stabilizovaná digitální EVF zrcadlovka s širším rozsahem zoomu (15x optický zoom 31-465 mm), než její předchůdce nabízí kromě jiného také vyšší rozlišení 8,1 Mpx. Tyto parametry napovídají, že je tento přístroj určen pro náročné amatérské fotografy, režimy Auto, P, A, S, M, ISO 80-3200, LCD 2,5 palce.
Černý fotoaparát Cyber-shot H7B - Přibližte se k centru dění s obj. ZEISS® s 15x optickým zoomem, ručními ovládacími prvky, rozl. 8,1 efekt. megapixelů, dvojitou technologií proti rozmazání snímku a technologií rozpoznání obličeje, výstupem HD, 2,5palcovým displejem LCD a elektronickým hledáčkem.
- 8,1 efektivních megapixelů
- Výstup ve vysokém rozlišení Full HD 1080 pro zobrazení fotografií na televizoru HD (pomocí volitelného kabelu)
- 15x optický zoom, 25,5x funkce HD Smart Zoom, 30x digitální zoom, až 76x funkce Smart Zoom
- Ruční ovládací prvky a pokročilý režim Sport (vysoká rychlost závěrky a inteligentní nepřetržité automatické zaostření)
- Dvojitá technologie proti rozmazání snímku spojuje stabilizátor obrazu Super SteadyShot a vysokou citlivost ISO 3200 (REI)
- Funkce rozpoznání obličeje automaticky vyhledá a zaměří obličeje na obrázku
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- Režim Makro 1cm pro záběry obzvláště zblízka
- Velký 2,5palcový (6,2cm) displej LCD a elektronický hledáček
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a rychlý provoz
- Technologie DRO pro automatickou opravu kontrastu a expozice
- Retušování ve fotoaparátu, včetně opravy červených očí a oříznutí
- Prezentace s hudbou ve vysokém rozlišení pro přehrávání na displeji LCD ve fotoaparátu nebo na televizoru HD (16:9), dodává se s dálkovým ovladačem
- Formát MPEG Movie VX (standard VGA - režim filmování se zvukem 30 snímků za sekundu)
- Standard PictBridge pro přímé připojení k tiskárně bez potřeby počítače
- Doba životnosti baterie s funkcí STAMINA až 260 snímků (podle normy CIPA se zapnutým displejem LCD)
- Ergonomické černé tělo
- Interní paměť 31 MB
- Snadná obsluha díky průvodci nabídkou na obrazovce
- Nabídka na obrazovce s výběrem ze 17 jazyků: čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, italština, norština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, turečtina¨
- Součástí dodávky je: dobíjecí baterie, nabíječka, kabely AV a USB, dálkový ovladač, kroužek adaptéru objektivu, clona na objektiv, kryt objektivu, popruh přes rameno a software
- Kompatibilní s širokou řadou volitelného příslušenství společnosti Sony
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 8,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3264x2448, 2592x1944, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 15 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 31-465 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 31 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 465 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 2,2 sn./s |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/4000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Elektronický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 109,5 x 83,4 x 85,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 375 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | dobíjecí baterie, nabíječka, kabely AV a USB, dálkový ovladač, kroužek adaptéru objektivu, clona na objektiv, kryt objektivu, popruh přes rameno a software |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,031 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-H7 černý
Související články s Sony DSC-H7 černý
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DSC-H7 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.



Komentáře
Dobrý den, bohužel již k tomuto fotoaparátu nemáme nabíječku v nabídce.
Prodejce Megapixel.cz, Tomáš Belaj, 6. 6. 2023 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
P
Dobrý den, mám rozbitou nabíječku k tomuto fotoaparátu. Dá se v současnost koupit nějaká kompatibilní? Děkuji za odpověď.
Petr, 4. 6. 2023 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
VK
Dobrý den, pokud jste již zkoušel servis a neúspěšně, pak bohužel nevím.
Prodejce Megapixel.cz, Václav Křížek, 30. 6. 2017 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
Ps
Shanim tlačítko spoustě... Poradíte kde bych ho mohl sehnat? Dekuji
Petr sarin, 29. 6. 2017 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 27. 5. 2008 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
B
BH, 19. 5. 2008 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 13. 5. 2008 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
JS
chtěl bych se zeptat,který z těchto dvou fotoaparátu by jste mě doporučil.
Panasonic DMC-FZ8 nebo Sony DSC-H 7 Děkuji za odpověď.
Jaroslav Sluka, 12. 5. 2008 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
M
Martin, 12. 5. 2008 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
Pokud vím, české menu mají oba. Až na vyklápěcí displej u H9 se v podstatě neliší, takže je to celkem jedno, který vyberete.
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 5. 2008 |Sony DSC-H7 černý |Reagovat
Všechny dotazy (94)