011439
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-N2
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 3 "
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-N2?
„Sony DSC-N2“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 09.02.2007
Vlastníte Sony DSC-N2?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 683 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-N2
Parametry
Elegantní ultrakompaktní digitální fotoaparát s dotykovým LCD, rozlišení 10 Mpx, 3x optický zoom Carl Zeiss® Vario Tessar®, ISO až 1600, LCD 3,0 palce
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/1,8 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 640x480, 1280x960, 3264x2448, 2592x1944 |
| Technologie snímače | CCD |
Blesk
| Sáňky pro externí blesk | Ano |
|---|---|
| Vestavěný blesk | Ano |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 6 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 2 |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 1600 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 30 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 94 x 60 x 20 |
|---|---|
| Hmotnost | 139 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony DSC-N2
Související články s Sony DSC-N2
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DSC-N2
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.





Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 5. 2008 |Sony DSC-N2 |Reagovat
dh
david hubner, 11. 5. 2008 |Sony DSC-N2 |Reagovat
hd
hubner david, 11. 5. 2008 |Sony DSC-N2 |Reagovat
M
Mato, 29. 4. 2007 |Sony DSC-N2 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 7. 3. 2007 |Sony DSC-N2 |Reagovat
MM
Marek Motejl, 7. 3. 2007 |Sony DSC-N2 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 28. 12. 2006 |Sony DSC-N2 |Reagovat
j
jana, 27. 12. 2006 |Sony DSC-N2 |Reagovat
j
kterému fotoaparátu by jste dal přednost? Sony DSC-N2 anebo CANONu IXUS 850 a proč?
Je znát na kvalitě fotografií chybějící optický stabilizátor? Děkuji za odpověď.
jana, 27. 12. 2006 |Sony DSC-N2 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 4. 12. 2006 |Sony DSC-N2 |Reagovat
Všechny dotazy (13)