011457
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-S780 stříbrný
- Rozlišení snímače: 8,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-S780 stříbrný?
„Sony DSC-S780 stříbrný“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 18.06.2009
Vlastníte Sony DSC-S780 stříbrný?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 222 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-S780 stříbrný
Hlídat dostupnost Sony DSC-S780 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony DSC-S780 stříbrný použitý fotoaparát v bazaru
Ukázkové snímky
Popis a parametry
Elegantní automatický digitální fotoaparát, rozlišení 8,1 Mpx, 3x optický zoom, ISO až 1250, LCD 2,5 palce, funkce Face Detection, 128 g.
Elegantní, lehký nový design s vysokým rozlišením 8,1 megapixelů a 3x optickým zoomem. Snadno použitelný, s velkým 2,5palcovým displejem, funkcí Face Detection a vysokou citlivostí pro jasnější snímky při slabém osvětlení
- Rozlišení 8,1 efektivních megapixelů pro čisté zvětšení až na velikost formátu A3
- Objektiv Sony s 3x optickým zoomem
- Funkce Face Detection upravuje expozici a zaostření pro jasnější portréty
- 2,5palcový displej LCD s širokým úhlem sledování
- Režim vysoké citlivosti (ISO 1250) pro čistší snímky díky sníženému chvění fotoaparátu při slabém osvětlení
- Mnohonásobné automatické zaostření pro přesně zaostřené snímky dokonce i pohybujících se objektů
- Snadno použitelný průvodce funkcemi na displeji
- Histogram na displeji zobrazuje jas snímku pro přesnou kontrolu nastavení expozice
- Výdrž při fotografování až 270 snímků při použití lithium-iontové baterie
- Záznam filmů ve formátu Motion JPEG rychlostí přibl. 30 sn./s
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 8,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3264x2448, 2592x1944, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 5 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 2 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 1250 |
| Rychlost sériového snímání | 1,1 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/2000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 153000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3,5 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90,8 x 56,0 x 26,5 |
|---|---|
| Hmotnost | 128 g |
| Barva | stříbrná |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BK1), nabíječka baterií, napájecí kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM, speciální kabel AV, speciální kabel USB |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,022 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-S780 stříbrný
Související články s Sony DSC-S780 stříbrný
Posuňte svou Sony Alpha A7R VI na vyšší úroveň: GM optika se slevou 5 000 Kč a vertikální grip VG-C6 se slevou 2 500 Kč!
Pro všechny fotografy i videomakery máme skvělou zprávu! Pokud si pořídíte novou Sony Alpha A7R VI společně s vybraným příslušenstvím, čekají na vás skvělé slevy.
včera v 14:18

Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Dotazy k Sony DSC-S780 stříbrný
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.




Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 23. 3. 2009 |Sony DSC-S780 stříbrný |Reagovat
A
dají se do tohoto fotoaparátu použít i AAA baterie?
Děkuji
Aleš, 22. 3. 2009 |Sony DSC-S780 stříbrný |Reagovat