Digitální kompakt
Sony DSC-T10 černý
- Rozlišení snímače: 7,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-T10 černý?
„Sony DSC-T10 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 29.11.2007
Vlastníte Sony DSC-T10 černý?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 611 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-T10 černý
Popis a parametry
Stylový ultrakompaktní digitální fotoaparát s optickým stabilizátorem obrazu, rozlišení 7 Mpx, 3x optický zoom Carl Zeiss Vario-Tessar, ISO až 1000, LCD 2,5 palce, 56 MB vnitřní paměť
Cyber-shot T10 - pro získání mimořádných detailů - elegantní a velmi tenký digitální fotoaparát s dvojitou technologií proti rozmazání snímku - spojuje optický stabilizátor obrazu Super SteadyShot s vysokou citlivostí a 7,2 efektivních Mpix., objektiv ZEISS s 3x opt. zoomem a velký 2,5" displej LCD.
- Dvojnásobné řešení „zamezení rozmazání“
- Funkce stabilizátoru obrazu Super SteadyShot
- 7,2 efektivních megapixelů
- Vysoká citlivost ISO1000
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- Displej LCD Clear Photo Plus (hybridní 2,5"/ 6,2 cm 230 000 bodů)
- 3x optický zoom až 14x funkce Smart Zoom 6x funkce Precision Digital Zoom
- Životnost baterií Stamina (přibližně 250 snímků dle normy CIPA)
- Prezentace s hudbou
- Funkce Clear RAW NR (redukce šumu)
- Rychlý provoz (spouštění 1,3 sekundy prodleva času závěrky 0,28 sekundy prodleva uvolnění závěrky 0,01 sekundy)
- Režim Makro 1cm (v režimu Lupa)
- Tenké a kompaktní vysoce kvalitní tělo z nerezavějící oceli
- Procesor Real Imaging
- Režim 16:9 pro širokoúhlé televizory
- LCD - zorné pole 100 %
- Interní paměť 56 MB
- Formát MPEG VX Fine s ozvučením
- Indikátor histogramu
- Osvětlovač AF
- Vysokorychlostní přenos přes rozhraní USB 2.0
- Režim Scene Selection
- Kompatibilní se standardem PictBridge
- Nabídka v 15 jazycích (angličtina francouzština němčina italština španělština portugalština holandština ruština švédština norština dánština finština polština maďarština čeština)
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1632x1224, 3072x2304, 2592x1944 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 1 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1000 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90 x 55 x 21 |
|---|---|
| Hmotnost | 168 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony DSC-T10 černý
Související články s Sony DSC-T10 černý
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Dotazy k Sony DSC-T10 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.



Komentáře
J
Jura, 12. 1. 2007 |Sony DSC-T10 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 6. 12. 2006 |Sony DSC-T10 černý |Reagovat
T
Tomáš, 5. 12. 2006 |Sony DSC-T10 černý |Reagovat