011473
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-T100 červený
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 3 "
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-T100 červený?
„Sony DSC-T100 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 20.09.2007

Sony DSC-T100 červený
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Nový model Sony T100 patří snad k nejtenčím a nejkompaktnějším digitálním fotoaparátům s pětinásobným zoomem. Kromě této technické vymoženosti je přístroj vybaven spoustou dalších moderních a užitečných funkcí. K těm nejdůležitějším patří především velké rozlišení 8mpx pro tisk snímků až do…
Popis a parametry
Ultratenký elegantní digitální fotoaparát v hliníkové těle, výtečný objektiv se stabilizátorem obrazu a na své rozměry s nebývale velkým rozsahem zoomu, díky kterému je daleko snadnější focení vzdálených objektů, rozlišení 7,2 Mpx, 5x optický zoom, režimy Auto, Program AE, ISO 80-3200, LCD 3,0 palce.
Fotoaparát Cyber-shot T100S - Nechejte se pobláznit elegantním fotoaparátem ve stříbrném hliník. provedení s obj. ZEISS® s 5x opt. zoomem, zvlášť velkým 3palcovým displ. LCD Clear Photo Plus, rozl. 8,1 efekt. megapixelů, výstupem HD, dvoj. techn. proti rozmazání snímku a techn. rozpoznání obličeje.
- 8,1 efektivních megapixelů
- Výstup ve vysokém rozlišení Full HD 1080 pro zobrazení fotografií na televizoru HD (pomocí volitelného kabelu)
- 5x optický zoom, 8,5x funkce HD Smart Zoom, 10x digitální zoom, až 25x funkce Smart Zoom
- Zvlášť velký hybridní 3palcový (7,5cm) displej LCD Clear Photo Plus
- Elegantní a tenké stříbrné hliníkové tělo s vysunovacím krytem objektivu
- Dvojitá technologie proti rozmazání snímku spojuje stabilizátor obrazu Super SteadyShot a vysokou citlivost ISO 3200 (REI)
- Funkce rozpoznání obličeje automaticky vyhledá a zaměří obličeje na obrázku
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- Režim Makro 1cm pro záběry obzvláště zblízka
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a rychlý provoz
- Technologie DRO pro automatickou opravu kontrastu a expozice
- Retušování ve fotoaparátu, včetně opravy červených očí a oříznutí
- Prezentace s hudbou ve vysokém rozlišení pro přehrávání na displeji LCD ve fotoaparátu nebo na televizoru HD (16:9)
- Doba životnosti baterie s funkcí STAMINA až 340 snímků (podle normy CIPA se zapnutým displejem LCD)
- Formát MPEG Movie VX (standard VGA - režim filmování se zvukem 30 snímků za sekundu)
- Standard PictBridge pro přímé připojení k tiskárně bez potřeby počítače
- Snadná obsluha díky průvodci nabídkou na obrazovce
- Interní paměť 31 MB
- Nabídka na obrazovce s výběrem ze 17 jazyků: čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, italština, norština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, turečtina
- Součást dodávky: dobíjecí baterie, nabíječka, kabely AV a USB, poutko na zápěstí a software
- Kompatibilní s širokou řadou volitelného příslušenství společnosti Sony
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 1 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3264x2448, 2592x1944, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-175 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 175 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 6 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 2,1 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 91,8 x 59,2 x 20,3 |
|---|---|
| Hmotnost | 141 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Sada dobíjecích baterií (NP-BG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,031 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-T100 červený
Související články s Sony DSC-T100 červený
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Dotazy k Sony DSC-T100 červený
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.



Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 17. 10. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
MC
rád bych pořídil na doporučení kamaráda - fotografa , manželce výše uvedený DSC T 100.
Chtěl jsem pokud možno intuitivní jednoduché ovládání.Teď si na základě přečtení diskuzního příspěvku nejsem jist vhodností stran ovládání?
Co si myslíte jako odborník?
Děkuji za odpověď.
Zdraví Vás M.Ch.
Miloš Chovanec, 17. 10. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 15. 10. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
m
mirek, 14. 10. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 18. 7. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
T
Tina, 18. 7. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 3. 7. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
P
Petr, 3. 7. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
P
Petr, 3. 7. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat
t
tifatt, 14. 6. 2007 |Sony DSC-T100 červený |Reagovat