011488
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-T3 stříbrná
- Rozlišení snímače: 5 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-T3 stříbrná?
„Sony DSC-T3 stříbrná“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 19.12.2005
Vlastníte Sony DSC-T3 stříbrná?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 404 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-T3 stříbrná
Popis a parametry
Ultrakompaktní digitální fotoaparát, rozlišení 5 Mpx, objektiv Carl Zeiss Vario-Tessar, světelnost F3,5-4,4/38-114 mm (ekv. 35 mm), 3x optický a 6x digitální zoom, 2,5" LCD, MS DUO/PRO DUO, kovové tělo z lehkých slitin
Digitální fotoaparát Cyber-shot T3 je vybaven objektivem Carl Zeiss® Vario-Tessar® s 3x optickým zoomem, velkým 2,5” displejem LCD Clear Photo, má aerodynamické tělo z leštěné nerezavějící oceli a poskytuje svěží a ostré obrázky v rozlišení 5,1 efektivních megapixelů
- Displej LCD pro zřetelné fotografie (2,5", hybridní)
- 5,1 efektivních megapixelů
- 3x optický zoom, až 12x funkce Smart zoom, 6x funkce Precision Digital Zoom
- Režim Makro 1cm (v režimu Lupa)
- Rychlý provoz (spouštění 1,3 sekundy, prodleva času závěrky 0,23 sekundy, prodleva spuštění závěrky 0,009 sekundy)
- Tenké a kompaktní vysoce kvalitní tělo z nerezavějící oceli
- Procesor Real Imaging
- Formát MPEG VX Fine s ozvučením
- Osvětlovač AF
- Indikátor histogramu
- Vysokorychlostní přenos přes rozhraní USB 2.0
- Režim Scene Selection
- Kompatibilní s protokolem PictBridge
- Dlouhá životnost baterie (přibližně 180 snímků dle normy CIPA)
- Stanice Cyber-shot je součástí dodávky
Obrazový snímač
| Formát snímače | 1/2,4 |
|---|---|
| Rozlišení snímače | 5 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 1280x960, 2592x1944 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 8 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 400 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90 x 60 x 18 |
|---|---|
| Hmotnost | 186 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|---|
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony DSC-T3 stříbrná
Související články s Sony DSC-T3 stříbrná
Posuňte svou Sony Alpha A7R VI na vyšší úroveň: GM optika se slevou 5 000 Kč a vertikální grip VG-C6 se slevou 2 500 Kč!
Pro všechny fotografy i videomakery máme skvělou zprávu! Pokud si pořídíte novou Sony Alpha A7R VI společně s vybraným příslušenstvím, čekají na vás skvělé slevy.
včera v 14:18

Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Dotazy k Sony DSC-T3 stříbrná
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.



Komentáře