011503
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-T70 černý
- Rozlišení snímače: 8,1 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-T70 černý?
„Sony DSC-T70 černý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 07.08.2008
Vlastníte Sony DSC-T70 černý?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 461 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-T70 černý
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Ultrakompaktní modely od společnosti SONY již delší dobu kralují ve třídě elegantních, designových a luxusních digitálních fotoaparátů. Naštěstí tato firma kromě vzhledu klade důraz také na technické parametry svých přístrojů a tak leckoho překvapí vybavení a možnosti nového modelu T300. Snímač…
Popis a parametry
Ultratenký elegantní digitální fotoaparát Sony T 70 v hliníkové těle, výborný objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar® se stabilizátorem obrazu, velice jednoduché ovládání a velká spousta užitečných funkcí. Rozlišení 8 Mpx, 3x optický zoom, ISO 80-3200, dotykové LCD 3,0 palce, 160 g.
Fotoaparát Cyber-shot T70S - Tenký hliníkový fotoaparát, nabitý praktickými funkcemi včetně funkce „Smile Shutter", 3,0palcové širokoúhlé dotykové obrazovky a technologie HD Photo TV.
- 8,1 efektivních megapixelů
- 3x optický zoom , 6x digitální zoom, až 15x funkce Smart Zoom
- Funkce Smile shutter reaguje na smějící se tvář
- Funkce rozpoznání obličeje automaticky vyhledá a zaměří obličeje na obrázku
- Výstup HD Photo TV s hudbou (pomocí volitelného kabelu)
- Jasná dotyková 3,0palcová (7,62 cm) obrazovka Clear Photo LCD Plus s poměrem stran 16:9
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a velmi rychlý provoz
- Naprosto elegantní, tenké stříbrné hliníkové tělo s vysunovacím krytem objektivu
- Dvojitá technologie proti rozmazání snímku: stabilizátor obrazu Super SteadyShot a vysoká citlivost ISO 3200 (REI)
- Režim makro od 1 cm pro záběry zblízka (režim Lupa)
- Technologie DRO pro automatickou opravu kontrastu a expozice
- Formát MPEG Movie VX (standard VGA - režim filmování se zvukem 30 snímků za sekundu)
- Interní paměť s kapacitou bezstarostných 31 MB
- Nabídka výběru scény pro automatické seřízení nastavení fotoaparátu, které nejlépe odpovídá scéně
- Retušování ve fotoaparátu, včetně opravy červených očí a oříznutí
- Snadná obsluha díky průvodci nabídkou na obrazovce
- Doba životnosti baterie s funkcí STAMINA až 270 snímků (podle normy CIPA se zapnutým displejem LCD)
- Nabídka na obrazovce s výběrem ze 17 jazyků: čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, italština, norština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, turečtina
- Součástí dodávky je: dobíjecí lithium-iontová baterie, nabíječka, víceúčelový konektor, poutko na zápěstí, pero, adaptér konektoru pro CSS-HD1/PC1, kabely AV a USB a software
- Kompatibilní s širokou řadou volitelného příslušenství společnosti Sony
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 1 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 8,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3264x2448, 3264x2176 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 6 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Rychlost sériového snímání | 2 sn./s |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 90 x 56,4 x 20,7 |
|---|---|
| Hmotnost | 128 g |
| Barva | černá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Sada dobíjecích baterií (NP-BD1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí šňůra, poutko na zápěstí, pero, disk CD-ROM, adaptér konektoru |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,031 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-T70 černý
Související články s Sony DSC-T70 černý
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DSC-T70 černý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.

















Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 16. 11. 2007 |Sony DSC-T70 černý |Reagovat
AS
Antonín Sýkora, 16. 11. 2007 |Sony DSC-T70 černý |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 15. 11. 2007 |Sony DSC-T70 černý |Reagovat
AS
zajímalo by mě, jaký je rodzdíl, kromě ovládacích prvků a drobných změn v konstrukci, mezi tímto modlelem a modelem Sony DSC-T20. Hlavně by mě zajímala obrazová kvalita...Děkuji...
Antonín Sýkora, 15. 11. 2007 |Sony DSC-T70 černý |Reagovat