011507
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-T700 zlatý
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 3,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-T700 zlatý?
„Sony DSC-T700 zlatý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 23.06.2009

Sony DSC-T700 zlatý
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Nový model z řady T je po designové stránce velmi povedený a ze Cyber-shot se jendá o jeden z nejhezčích modelů.Je tenký, stylový s vnitřní pamětí 4GB a s možností fotoalba pro snadné prohlížení a vyhledávání fotografií přímo ve fotoaparátu.Širokoúhlý dotykový displei o velikosti 3,5 palce vám…
Popis a parametry
Tenký a stylový fotoaparát Sony T700 s pamětí 4 GB a funkcí fotoalba. 10,1 megapixelu a 3,5palcový široký dotykový displej, 4x optický zoom, optický stabilizátor SteadyShot, vylepšená funkce Smile Shutter, pokročilé rozpoznání obličeje a Inteligentní rozpoznání scény.
Sony DSC-T700
Tenký a stylový s pamětí s vysokou kapacitou 4 GB a funkcí fotoalba. 10,1 megapixelu a 3,5palcový široký dotykový displej, 4x optický zoom, optický stabilizátor SteadyShot, vylepšená funkce Smile Shutter, pokročilé techn. Rozpoznání obličeje a Inteligentní rozpoznání scény
- Rozlišení 10,1 efektivních megapixelů pro ostré snímky při zvětšení až na velikost formátu A3
- 4GB vnitřní paměť uloží až 40 000 snímků (ve formátu VGA)
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar® s 4x optickým zoomem
- Funkce fotoalba pro snadnou správu a vyhledávání uložených snímků; se zobrazením složky, data, oblíbených položek a události plus vyhledávání podle obličeje
- Technologie Sharemark pro snadné označování, změny velikosti a nahrávání vybraných snímků do počítače
- Funkce Smile Shutter se snadnějším ovládáním vyčká, než se objekt usměje, a poté zahájí snímání: s volitelnou prioritou děti/dospělí
- Pokročilá techn. Rozpoznání obličeje s automatickým rozpoznáváním dětí/dospělých optimalizuje zaostření, expozici, vyvážení bílé a tón pleti pro jasnější portréty
- Funkce Inteligentní rozpoznávání scény zvolí správný režim fotografování v závislosti na objektu: nový režim Portrét je vybaven technologií Anti-Blink (proti mrknutí)
- 3,5palcový (921 000 bodů) široký dotykový displej LCD Extra Fine s vysokým kontrastem a širokým pozorovacím úhlem
- Výstup HD kompatibilní s displeji PhotoTV HD pro optimalizované snímky na televizorech BRAVIA
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu s nízkou hodnotou šumu a rychlou odezvou
- Dvojnásobná technologie proti rozmazání snímků s optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot a vysokou citlivostí ISO 3200 pro jasnější snímky z ruky při slabém osvětlení
- Optimalizátor dynamického rozsahu upravuje expozici a kontrast při scénách s velkým kontrastem a nasvícených scénách
- Zábavné funkce retušování a malování ve fotoaparátu
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3648x2056, 2592x1944, 3648x2736, 3648x2432 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-140 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 140 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 8 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 2 |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 921600 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 4,3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 95 x 59 x 16 |
|---|---|
| Hmotnost | 135 g |
| Barva | zlatá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BD1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí šňůra, poutko na zápěstí, disk CD-ROM, deska stanice F |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 4 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-T700 zlatý
Související články s Sony DSC-T700 zlatý
Posuňte svou Sony Alpha A7R VI na vyšší úroveň: GM optika se slevou 5 000 Kč a vertikální grip VG-C6 se slevou 2 500 Kč!
Pro všechny fotografy i videomakery máme skvělou zprávu! Pokud si pořídíte novou Sony Alpha A7R VI společně s vybraným příslušenstvím, čekají na vás skvělé slevy.
včera v 14:18

Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Dotazy k Sony DSC-T700 zlatý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.

















Komentáře