011516
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-T77 růžový
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 3 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-T77 růžový?
„Sony DSC-T77 růžový“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 23.01.2009

Sony DSC-T77 růžový
Popis a parametry
Sony T77 - Tenký stylový digitální fotoaparát. 10,1 megapixelu a 3,0palcový dotykový displej, 4x optický zoom, optický stabilizátor SteadyShot, vylepšená funkce Smile Shutter, pokročilé rozpoznání obličeje a Inteligentní rozpoznání scény.
Sony DSC-T77
Mimořádně tenký s úžasným stylem a možnostmi volby z módních barev. 10,1 megapixelu a 3,0palcový dotykový displej, 4x optický zoom, optický stabilizátor SteadyShot, vylepšená funkce Smile Shutter, pokročilé techn. Rozpoznání obličeje a Inteligentní rozpoznání scény
- Rozlišení 10,1 efektivních megapixelů pro ostré snímky při zvětšení až na velikost formátu A3
- Mimořádně tenký, moderní design (tloušťka pouze 15 mm) diskrétně zapadne do kapsy nebo tašky
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar® s 4x optickým zoomem
- Funkce Smile Shutter se snadnějším ovládáním vyčká, než se objekt usměje, a poté zahájí snímání: s volitelnou prioritou děti/dospělí
- Pokročilá techn. Rozpoznání obličeje s automatickým rozpoznáváním dětí/dospělých optimalizuje zaostření, expozici, vyvážení bílé a tón pleti pro jasnější portréty
- Funkce Inteligentní rozpoznávání scény zvolí správný režim fotografování v závislosti na objektu
- Nový režim Portrét s techn. Anti-blink (proti mrknutí) pro méně snímků pokažených zavřenýma očima
- Velký, široký 3,0palcový (230 000 bodů) dotykový displej LCD Clear Photo Plus
- Výstup HD kompatibilní s displeji PhotoTV HD pro optimalizované snímky na televizorech BRAVIA
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu s nízkou hodnotou šumu a rychlou odezvou
- Dvojnásobná technologie proti rozmazání snímků s optickým stabilizátorem obrazu SteadyShot a vysokou citlivostí ISO 3200 pro jasnější snímky z ruky při slabém osvětlení
- Optimalizátor dynamického rozsahu upravuje expozici a kontrast při scénách s velkým kontrastem a nasvícených scénách
- Funkce pro snadnou správu snímků se zobrazením složky, data, oblíbených položek a události plus vyhledávání podle obličeje
- Zábavné funkce retušování a malování ve fotoaparátu
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3648x2056, 2592x1944, 3648x2736, 3648x2432 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-140 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 140 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 8 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 2 |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Nemá |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 3 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 94 x 57 x 15 |
|---|---|
| Hmotnost | 126 g |
| Barva | růžová |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Sada dobíjecích baterií (NP-BD1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí šňůra, stylus, poutko na zápěstí, disk CD-ROM, deska stanice F |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,015 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-T77 růžový
Související články s Sony DSC-T77 růžový
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DSC-T77 růžový
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.





Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 12. 2008 |Sony DSC-T77 růžový |Reagovat
t
tomáš, 11. 12. 2008 |Sony DSC-T77 růžový |Reagovat