011538
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-W120 modrý
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 4 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-W120 modrý?
„Sony DSC-W120 modrý“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 15.06.2009

Sony DSC-W120 modrý
Popis a parametry
Stylový digitální fotoaparát Sony W 120 s hliníkovým tělem, stabilizace obrazu, rozlišení 7,2 Mpx, 4x optický zoom, LCD 2,5 palce, funkce Face Detection, Smile Shutter a výstup HD.
Kompaktní fotoaparát nabitý funkcemi s hliníkovým pouzdrem ve stříbrném provedení. 7,2 megapixelů a objektiv s 4x optickým zoomem. 2,5palcový displej, funkce Face Detection, Smile Shutter a stabilizátor obrazu Super SteadyShot
- Rozlišení 7,2 efektivních megapixelů pro čisté zvětšení až na velikost formátu A3
- 4x optický zoom objektivu Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- Funkce Smile Shutter zahájí fotografování v okamžiku, kdy se osoba usměje, je vybavena nastavitelnou úrovní úsměvu
- Vylepšená funkce Face Detection s vysokorychlostním sledováním objektů pro jasnější portréty
- Velký 2,5" displej LCD
- Výstup HD kompatibilní s displeji PhotoTV HD pro optimalizované snímky na televizorech BRAVIA
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a rychlou odezvu
- Dvojnásobná technologie proti rozmazání snímků se stabilizátorem obrazu Super SteadyShot a vysokou citlivostí ISO 3200 pro jasnější snímky z ruky při slabém osvětlení
- Optimalizátor dynamického rozsahu upravuje expozici a kontrast při scénách s velkým kontrastem a nasvícených scénách
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 4 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3072x2304, 2592x1944, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | BIONZ |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 4 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 32-128 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 32 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 128 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 8 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3,9 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Rozměry v mm | 88,2 x 57,2 x 22,9 |
| Hmotnost | 123 g |
| Barva | modrá |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí šňůra, poutko na zápěstí, disk CD-ROM |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,015 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-W120 modrý
Související články s Sony DSC-W120 modrý
Posuňte svou Sony Alpha A7R VI na vyšší úroveň: GM optika se slevou 5 000 Kč a vertikální grip VG-C6 se slevou 2 500 Kč!
Pro všechny fotografy i videomakery máme skvělou zprávu! Pokud si pořídíte novou Sony Alpha A7R VI společně s vybraným příslušenstvím, čekají na vás skvělé slevy.
dnes v 14:18

Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Dotazy k Sony DSC-W120 modrý
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.



Komentáře
Já bych dal přednost W120, připadá mi o něco lepší.
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 16. 2. 2009 |Sony DSC-W120 modrý |Reagovat
J
rozhoduji se mezi tímto foťákem Sony DSC-W120 a Fuji J110W. Který z nich je podle Vašeho názoru lepší? Používala bych ho na běžné focení - dovolená atd. Nevím, zda dát přednost optickému stabilizátoru a hledáčku nebo o něco většímu zoomu bez stabilizátoru a většímu rozlišení.
Děkuji!
Jana, 16. 2. 2009 |Sony DSC-W120 modrý |Reagovat
T
Tomáš, 15. 2. 2009 |Sony DSC-W120 modrý |Reagovat