011555
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-W170 červený
- Rozlišení snímače: 10,1 Mpx
- Optický zoom: 5 x
- Velikost displeje: 2,7 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-W170 červený?
„Sony DSC-W170 červený“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 19.05.2009

Sony DSC-W170 červený
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Nový model Sony W170 je díky svým technickým parametrům přístroj, který uspokojí i náročnější uživatele. Ohromnou předností tohoto modelu je špičkový objektiv Carl Zeiss. Ten je kromě optického stabilizátoru vybaven také ohniskem od 28 mm a 5ti násobným zoomem. Skvěle se tak hodí pro focení…
Popis a parametry
Kompaktní digitální fotoaparát Sony W 170 s hliníkovým tělem. Rozlišení 10,1 Mpx, objektiv s 5x optickým zoomem se záběrem širokým 28 mm, stabilizace obrazu. LCD 2,7 palce, funkce Face Detection, Smile Shutter a Intelligent Scene Recognition.
- Rozlišení 10,1 efektivních megapixelů pro ostré snímky při zvětšení až na velikost formátu A3
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar® s 5x optickým zoomem, se záběrem širokým 28 mm pro panoramatické snímky krajiny a velké skupinové fotografie
- Funkce Smile Shutter zahájí fotografování v okamžiku, kdy se osoba usměje, je vybavena nastavitelnou úrovní úsměvu
- Vylepšená funkce Face Detection s vysokorychlostním sledováním objektů pro jasnější portréty
- Funkce Intelligent Scene Recognition (inteligentní rozpoznávání scény) zvolí automaticky správný režim fotografování v závislosti na objektu
- Velký 2,7palcový (230 000 bodů) displej LCD Clear Phot
- Výstup HD kompatibilní s displeji PhotoTV HD pro optimalizované snímky na televizorech BRAVIA
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a rychlou odezvu
- Dvojnásobná technologie proti rozmazání snímků se stabilizátorem obrazu Super SteadyShot a vysokou citlivostí ISO 3200 pro jasnější snímky z ruky při slabém osvětlení
- Optimalizátor dynamického rozsahu upravuje expozici a kontrast při scénách s velkým kontrastem a nasvícených scénách
Ostření
| Pomocné světlo AF | Ano |
|---|---|
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 10 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,3 |
| Rozlišení snímače | 10,1 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 640x480, 2592x1944, 3648x2736, 3648x2432 |
| Technologie snímače | CCD |
Obrazový procesor
| Typ obrazového procesoru | BIONZ |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28-140 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 140 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Digitální zoom | 10 |
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| Rozsah korekce expozice | ± 2 EV po 1/3 EV |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
| Scénické režimy | Ano |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1/4 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,7 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 230000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 4,2 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 93,7 x 58,0 x 24,0 |
|---|---|
| Hmotnost | 142 g |
| Barva | červená |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Sada dobíjecích baterií (NP-BG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, napájecí šňůra, poutko na zápěstí, disk CD-ROM |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Kapacita paměti
| Kapacita úložiště | 0,015 GB |
|---|
Související články s Sony DSC-W170 červený
Související články s Sony DSC-W170 červený
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DSC-W170 červený
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.







Komentáře
M
Mirek, 21. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
D
Dana, 8. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 7. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
L
Luboš, 6. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
W170 je pro Vaše účely vhodný, TZ4 nabídne větší univerzálnost díky větším u rozsahu zoomu. Kvalita snímků objektivem nijak netrpí.
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 5. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
m
martin, 4. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
H
Honza, 1. 5. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
H
Honza, 30. 4. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 17. 2. 2009 |Sony DSC-W170 červený |Reagovat
Všechny dotazy (31)