4905524345407
zkopírováno do schránky
011579
zkopírováno do schránky
Digitální kompakt
Sony DSC-W70
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-W70?
„Sony DSC-W70“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 04.10.2006
Vlastníte Sony DSC-W70?
Víte, že ho můžete u nás prodat až za 417 Kč a ušetřit tak na novém fotoaparátu?

Sony DSC-W70
Recenze
Celkové hodnocení
Megapixelu
Kompaktní fotaparát v tenkém hliníkovém těle s rozlišením 7,2 efektivních megapixelů spadá do nejpoptávanější kategorie malých kovových přístrojů, které jsou určeny pro rodinné účely. Vysoká citlivost ISO, kvalitní optika Carl Zeiss, velký 2,5" LCD displej a životnost baterií STAMINA jsou…
Parametry
Malý výkonný digitální fotoparát, rozlišení 7,2 Mpx, 3x optický zoom (eqv.38-114 mm), velký rozsah ISO 80-1000, vynikající video se zvukem 640 x 480 30 obr./s., váha 127 g.
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ne |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 1632x1224, 3072x2304, 2592x1944, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 38-114 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 38 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 114 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|---|
| Makro od | 2 cm |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 80 |
| ISO - maximální citlivost | 1000 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Záznam
| Formáty souborů | JPEG, MPEG |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 89 x 57 x 23 |
|---|---|
| Hmotnost | 127 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | 4905524345407 |
|---|---|
| Příslušenství v balení | Dobíjecí baterie (NP-BG1), nabíječka baterií (BC-CSG), kód napájení, víceúčelový kabel, zápěstní popruh, disk CD-ROM |
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony DSC-W70
Související články s Sony DSC-W70
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DSC-W70
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.



Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 20. 2. 2007 |Sony DSC-W70 |Reagovat
P
Petra, 20. 2. 2007 |Sony DSC-W70 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 1. 2. 2007 |Sony DSC-W70 |Reagovat
JN
Jaromír Nekula, 1. 2. 2007 |Sony DSC-W70 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 12. 2006 |Sony DSC-W70 |Reagovat
DN
David Novotný, 12. 12. 2006 |Sony DSC-W70 |Reagovat
SC
Stanislav Chloupek, 11. 12. 2006 |Sony DSC-W70 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 11. 12. 2006 |Sony DSC-W70 |Reagovat
u
urboturbo, 8. 12. 2006 |Sony DSC-W70 |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 4. 12. 2006 |Sony DSC-W70 |Reagovat
Všechny dotazy (29)