Digitální kompakt
Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!
- Rozlišení snímače: 7,2 Mpx
- Optický zoom: 3 x
- Velikost displeje: 2,5 "
- Maximální rozlišení videa: VGA (640×480)
- Typ paměťové karty: MS (Memory Stick)
Sháníte Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!?
„Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 17.10.2007

Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!
Hlídat dostupnost Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta! použitý fotoaparát v bazaru
Hlídat dostupnost Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta! použitý fotoaparát v bazaru
Popis a parametry
Elegantní digitální fotoaparát s výborným objektivem a stabilizací obrazu, hliníkové tělo, technologie rozpoznání obličeje, to jsou parametry, které na sebe poutají pozornost všech, co chtějí univerzální přístroj do kapsy. Rozlišení 7,2 Mpx, 3x zoom, režimy Auto, Program AE, ISO až 3200, LCD 2,5 palce, optický hledáček.
Fotoaparát Cyber-shot W80 - elegantní fotoaparát v hliníkovém provedení, s rozl. 7,2 efekt. megapixelů, výstupem HD, dvojitou technologií proti rozmazání snímku a technologií rozpoznání obličeje, obj. ZEISS® s 3x opt. zoomem, 2,5palcovým disp. LCD, hledáčkem a životností baterií STAMINA.
- 7,2 efektivních megapixelů
- Výstup ve vysokém rozlišení Full HD 1080 pro zobrazení fotografií na televizoru HD (pomocí volitelného kabelu)
- Dvojitá technologie proti rozmazání snímku spojuje stabilizátor obrazu Super SteadyShot a vysokou citlivost ISO 3200 (REI)
- Funkce rozpoznání obličeje automaticky vyhledá a zaměří obličeje na obrázku
- Objektiv Carl Zeiss® Vario-Tessar®
- 3x optický zoom, 4,8x funkce HD Smart Zoom, 6x digitální zoom, až 14x funkce Smart Zoom
- Velký 2,5palcový (6,2cm) displej LCD a optický hledáček
- Stříbrné hliníkové tělo, kompaktní design
- Procesor BIONZ pro vylepšenou kvalitu obrazu a rychlý provoz
- Technologie DRO pro automatickou opravu kontrastu a expozice
- Retušování ve fotoaparátu, včetně opravy červených očí a oříznutí
- Prezentace s hudbou ve vysokém rozlišení pro přehrávání na displeji LCD ve fotoaparátu nebo na televizoru HD (16:9)
- Doba životnosti baterie s funkcí STAMINA až 340 snímků (podle normy CIPA se zapnutým displejem LCD)
- Formát MPEG Movie VX (standard VGA - režim filmování se zvukem 30 snímků za sekundu)
- Standard PictBridge pro přímé připojení k tiskárně bez potřeby počítače
- Snadná obsluha díky průvodci nabídkou na obrazovce
- Interní paměť 31 MB
- Nabídka na obrazovce s výběrem ze 17 jazyků: čeština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, italština, norština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, turečtina
- Součást dodávky: dobíjecí baterie, nabíječka, kabely AV a USB, poutko na zápěstí a software
- Kompatibilní s širokou řadou volitelného příslušenství společnosti Sony
Ostření
| Manuální ostření | Ne |
|---|---|
| Pomocné světlo AF | Ano |
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
| Makro od | 4 cm |
Obrazový snímač
| Stabilizátor snímače | Ano |
|---|---|
| Formát snímače | 1/2,5 |
| Rozlišení snímače | 7,2 Mpx |
| Rozlišení fotografií | 2048x1536, 1920x1080, 640x480, 3072x2304, 2592x1944, 3072x2048 |
| Technologie snímače | CCD |
Objektiv
| Optický zoom | 3 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 35-105 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 35 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 105 mm |
| Stabilizátor obrazu | Ano |
Expozice a fotografování
| Poměr stran snímku | 16:9, 3:2, 4:3 |
|---|---|
| Způsob měření expozice | Zónové, Středové, Bodové |
| ISO - minimální citlivost | 100 |
| ISO - maximální citlivost | 3200 |
Závěrka
| Nejdelší expoziční čas | 1 |
|---|---|
| Nejkratší expoziční čas | 1/1600 |
Hledáček
| Typ hledáčku | Optický |
|---|
Displej
| Velikost displeje | 2,5 " |
|---|---|
| Rozlišení displeje v bodech | 115000 |
Blesk
| Vestavěný blesk | Ano |
|---|---|
| Směrné číslo blesku | 3,3 |
Záznam
| Maximální rozlišení videa | VGA (640×480) |
|---|
Rozhraní a napájení
Fyzikální specifikace
| Rozměry v mm | 91 x 58 x 22,9 |
|---|---|
| Hmotnost | 124 g |
Paměťové karty
| Typ paměťové karty | MS (Memory Stick) |
|---|
Ostatní
| Příslušenství v balení | Sada dobíjecích baterií (NP-BG1), nabíječka baterií, víceúčelový kabel, poutko na zápěstí, disk CD-ROM |
|---|---|
| Značka | Sony |
| Typ produktu | Kompakt |
Související články s Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!
Související články s Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!
Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • předevčírem v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Dotazy k Sony DSC-W80 stříbrný + MS 1GB DUO karta!
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.





Komentáře