061866
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Sony DT 16-80mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T bazar
- Typ bajonetu: Sony / Minolta A
- Rozdělení podle ohniska: Základní
- Stav zboží: Použité
- Značka: Sony
Sháníte Sony DT 16-80mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T bazar?
„Sony DT 16-80mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 24.06.2019
Kontaktujte nás, poradíme vám

Sony DT 16-80mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T bazar
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Sony DT 16-80mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T patří jednoznačně k tomu nejlepšímu, co lze na neplnoformátové zrcadlovky Sony zakoupit. Objektiv z dílny Zeissu má perfektní mechanické zpracování, nikde žádné zbytečné vůle, zoomovací i ostřící kroužek jde krásně hladce a plynule. Na první dotek zaujme…
Lukáš Matoušek, 16.08.2013
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Poloprofesionál a pokročilý |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Sony / Minolta A |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 5 x |
|---|---|
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 24-120 |
| Minimální ohnisková vzdálenost | 16 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 80 mm |
| Počet lamel clony | 7 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Street foto |
| Rozdělení podle ohniska | Základní |
| Vhodný pro formát snímače | APS-C |
| Typ objektivu | Zoom |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 35 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 62 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 445 g |
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Sony DT 16-80 mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T použitý objektiv
Související články s Sony DT 16-80 mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T použitý objektiv
Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Tour se Sony A7 V startuje | Praha | Brno | Ostrava
O nové Sony Alpha A7 V se toho od jejího uvedení napsalo už hodně. Tabulkové parametry známe všichni, ale jak si toto hybridní tělo vede, když začne tvrdá dřina v terénu? Odpovědi mají fotografové…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 12. 3. 2026 v 10:11

Novinky ve světě fotografie a videa | Prosinec 2025
Prosincové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Nemusíte se tak prodírat množstvím tiskových zpráv a novinek ze všech stran. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 10. 12. 2025 v 14:31

Dotazy k Sony DT 16-80 mm f/3,5-4,5 Vario-Sonnar T použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.





















Komentáře