062736
zkopírováno do schránky
Použitý objektiv
Sony FE 28mm f/2,0 SEL bazar
- Typ bajonetu: Sony FE
- Rozdělení podle ohniska: Širokoúhlý
- Stav zboží: Použité
- Značka: Sony
Sháníte Sony FE 28mm f/2,0 SEL bazar?
„Sony FE 28mm f/2,0 SEL bazar“ již není v prodeji.
Naposledy jsme ho měli skladem 02.08.2019

Sony FE 28mm f/2,0 SEL bazar
Další kusy Sony FE 28 mm f/2 SEL použitý objektiv v bazaru
Další kusy Sony FE 28 mm f/2 SEL použitý objektiv v bazaru
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Recenze a hodnocení, ukázkové snímky
Celkové hodnocení
Megapixelu
Sony FE 2/28 je první cenově příznivý objektiv pro fotoaparáty tipu A7. Dá se využít i na aparáty tipu APS-C, kde se ohnisko přepočítá na 42mm. Autofokus na tomto objektivu pracuje velice spolehlivě a svižně. Trochu znejistí pouze v horších světelných podmínkách. Ostrost je velice slušná již při…
Celkové hodnocení
zákazníků
Malý a lehký - velmi dobrá kresba v celé ploše.
Ověřený zákazník
Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Milan, Kutná Hora, 03.02.2022
Parametry
Níže uvedené informace načítáme od nových produktů v e-shopu. Některé parametry, typu obsah balení, jazyky v menu apod. se proto mohou lišit.
Obecné
| Úroveň produktu | Začátečník a rodina |
|---|
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Sony E, Sony FE |
|---|
Objektiv
| Ohnisková vzdálenost (eqv. 35mm) | 28 |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 2 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 2 |
| Maximální clona (F) | 35 |
| Konstrukce objektivu | 9 členů / 8 skupin |
| Typ sluneční clony | ALC-SH112 |
| Délka objektivu | 60 mm |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Reportáže, Street foto, Produktová fotografie, Zátiší, Reklamní fotografie a jídlo |
| Rozdělení podle ohniska | Širokoúhlý |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Pevný |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 29 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 49 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 200 g |
Ostatní
| Značka | Sony |
|---|
Doporučené příslušenství
Související články s Sony FE 28 mm f/2 SEL použitý objektiv
Související články s Sony FE 28 mm f/2 SEL použitý objektiv
Novinky ve světě fotografie a videa | Květen 2026
Květnové novinky bedlivě sledujeme a vybíráme z nich to nejzajímavější. Sledujeme dění za vás a vybíráme jen to, co má reálný dopad: technicky pokročilé produkty, zajímavé posuny ve funkcích nebo…
KLAUDIE MORAVCOVÁ • 15. 5. 2026 v 14:09

Představujeme nové foto/video bezzrcadlovky Canon EOS R6 V a Sony Alpha A7R VI
Tak jako každé jaro, i to letošní je ve znamení novinek. Jednotliví výrobci foto a videotechniky postupně představují nové přírůstky do svých stájí a pozadu nezůstávají ani přední hráči, jimiž jsou…
MARTIN LUKEŠ • 13. 5. 2026 v 16:01

Velikonoční nadílka v Megapixelu: Ulovte si svůj fotobatoh!
Letošní Velikonoce vajíčka nebarvíme, ale plníme cenami, které vám udělají radost při každém focení. Zastavte se v týdnu od 7. 4. do 11. 4. na našich prodejnách v Praze, Brně nebo Ostravě a odejděte…
7. 4. 2026 v 3:20

Sony Summer Cashback: Získejte zpět až 7 500 Kč!
Vybavte se na sezónu špičkovou technikou Sony a ušetřete. V rámci akce Summer Cashback můžete při nákupu vybraných těl, objektivů a příslušenství v období od 1. dubna do 31. července 2026 získat část…
31. 3. 2026 v 22:22

Dotazy k Sony FE 28 mm f/2 SEL použitý objektiv
Expert Megapixelu
Lucie Drietomská
Fotografka, která se již přes 20 let specializuje na focení zvířat, zejména domácích mazlíčků. Má bohaté zkušenosti s portrétní i pohybovou fotografií a je autorkou knihy o focení psů. Je držitelkou titulu EP (European Photographer), pravidelně boduje ve fotografických soutěžích a věnuje se vedení soukromých kurzů.
































Komentáře