Magazín

Produktové aktuality

Lehký teleobjektiv, kompaktní bezzrcadlovka a mikrofon. Společnost Sony představila 3 novinky na cesty

Žaneta SikorováAktualizováno: 13. 7. 2023 v 11:14 • Rubrika: Produktové aktuality

Lehký teleobjektiv, kompaktní bezzrcadlovka a mikrofon. Společnost Sony představila 3 novinky na cesty

Společnost Sony představila hned tři novinky. Zachyťte detaily z dálky s lehkým a pevným teleobjektivem Sony FE 70-200 mm f/4,0 G OSS II. Tvořte na cestách s kompaktní bezzrcadlovkou Sony Alpha A6700 se snímačem APS-C s automatickým ostřením pomocí umělé inteligence. Zajistěte čistý a vysoce kvalitní zvuk s bezdrátovým a bezbateriovým mikrofonem ECM-M1. Pojďme se na ně podívat blíže.

Obsah

Sony FE 70-200 mm f/4,0 G OSS II

Nový full-frame teleobjektiv Sony FE 70-200 mm f/4,0 se zoomem z řady G je určený pro fotografy a filmaře, kteří hledají vynikající kvalitu obrazu a všestrannost. S pevnou clonou f/4,0 poskytuje skvělé výsledky ve všech světelných podmínkách. Při použití s telekonvertorem Sony 2X umožňuje zachytit dechberoucí záběry s polovičním nebo celým zvětšením.

Tento objektiv je vybaven pokročilými optickými prvky, jako jsou ED, AA, Super ED a asférické prvky, které zajišťují bezkonkurenční rozlišení a čistotu obrazu. Clona s 9 lamelami navíc krásně rozostřuje pozadí a přidává umělecký dojem snímkům.

Chci objektiv

Díky čtyřem lineárním motorům XD je objektiv vybaven bleskovým a přesným automatickým ostřením, což je vhodné jak pro fotografování, tak pro natáčení videí. Neunikne vám žádný snímek a výsledkem jsou ostře zachycené detaily.

Teleobjektiv Sony | Megapixel

Objektiv s bajonetem Sony E umožňuje posunout kreativitu na novou úroveň. Je ideální pro fotografii přírody, makra, portrétů, cestovatelské snímky a širokou škálu dalších fotografických žánrů. Poskytuje plynulé automatické ostření a minimalizuje zvětšování a zmenšování obrazu při změně zaostření, čímž se každý snímek stává uměleckým dílem.

Teleobjektiv Sony | Megapixel

Lze jej bez problémů integrovat s fotoaparáty Sony Alpha, čímž poskytuje bezkonkurenční rychlost a přesnost. Plynulé a přesné automatické zaostření pro fotografie i videa, a to i při rozlišení 4K120p.

Navržen, aby zvládl každé dobrodružství. Provedení odolné proti prachu a vlhku. Fluorová vrstva odpuzuje vodu, olej a nečistoty. Ideální pro cestování a venkovní aktivity. 

Sony Alpha A6700

Sony Alpha A6700 je výkonný bezzrcadlový fotoaparát, který nabízí širokou škálu funkcí pro tvorbu na cestách. Nový 26MP snímač s technologií zpětného osvětlení a s automatickým zaostřováním využívajícím umělou inteligenci pro přesné rozeznávání a sledování objektů přináší vynikající kvalitu obrazu. To umožňuje snadněji zachytit dokonalý snímek, ať už se nacházíte v přírodě nebo cestujete.

Chci fotoaparát

Jednou z klíčových vlastností fotoaparátu Sony Alpha A6700 je jeho lehké, kompaktní a bytelné provedení. Díky tomu je snadno přenosný a vhodný pro použití na cestách. Ovládání je intuitivní, což umožňuje soustředit se plně na tvůrčí vizi bez zbytečného zdržování. Poskytuje možnost se připojit prostřednictvím aplikace Creators' App k smartphonu a plynule přenášet snímky. 

Sony Alpha | Megapixel

Pro uživatele, kteří rádi natáčejí videa, fotoaparát Sony Alpha A6700 nabízí skvělé možnosti záznamu v rozlišení 4K (získaných zmenšením záznamů v rozlišení 6K) při kvalitě až 30p (10bitový záznam, 4:2:2) a zpomalených záběrů v rozlišení 4K při až 120p. Díky tomu lze pořizovat kvalitní videa i za náročných podmínek. 

Díky aktivní stabilizaci, profilu S-Cinetone/S-Log3 a inteligentní automatické kompozici se dokonale hodí pro vytváření filmových záběrů na cestách. Poskytuje stabilitu za každé situace díky aktivnímu režimu a profesionálním funkcím, jako je kompenzace dechu, náhled LUT a rychlá nabídka funkcí videa (Fn).

Mikrofon ECM-M1

Model ECM-M1 je výkonným mikrofonem typu shotgun, který nabízí širokou škálu funkcí a režimů pro různé typy nahrávání. Jeho jednoduché ovládání umožňuje uživatelům vybrat jeden z osmi různých režimů pomocí zadního kolečka. Bez ohledu na okolní šum a podmínky dokáže tento mikrofon zachytit čistý a vysoce kvalitní zvuk.  Díky kompaktnímu a lehkému provedení lze tento mikrofon snadno přenášet a používat kdykoli a kdekoli.

Chci mikrofon

ECM-M1 se dokáže přizpůsobit různým typům nahrávání. Od úzce směrového přes stereofonní až po všesměrové snímání, chytře zachytí požadovaný zvuk a aktivně potlačí rušivé prvky v okolí.

Mikrofon Sony | Megapixel

Mikrofon ECM-M1 je bezdrátový a bezbateriový, uživatelé tak nemusí nosit žádné dodatečné příslušenství, jako jsou baterie nebo kabely. Tato vlastnost zajišťuje flexibilitu při tvorbě obsahu a umožňuje uživatelům snadno a pohodlně nahrávat zvukové záznamy ve vysoké kvalitě.

Mikrofon ECM-M1 | Megapixel

Vyměňte starý model za nový s výkupním bonusem až 20 %

Máte doma nevyužitou techniku nebo jen přemýšlíte o upgradu na nový model? Přineste nám ji do našeho Bazaru. My vám za to kromě výkupní částky přihodíme i výkupní bonus až 20 %! Kolik za svou stávající techniku můžete obdržet, zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.