Soukromá firma

Vítejte v sekci pro soukromé firmy. Uděláme vše, co bude v našich silách, abychom pro vás vytvořili tu nejlepší individuální nabídku.

Víte, o jaké produkty máte zájem?

  • Zašlete nám specifikace na: profirmy@megapixel.cz. Nejlepší bude, pokud nám zašlete přímo odkazy či tzv. ID produktů, např.: ID: 043635. To najdete v detailu každého produktu v pravém horním rohu. Nezapomeňte doplnit také informaci o množství poptávaných kusů. My vám na základě toho pak nejpozději do 24 hodin sestavíme nabídku.

Nejste si jistí, co potřebujete, nebo nemáte k dispozici parametry?

  • Pokud potřebujete poradit, zašlete nám potřebný detail na: profirmy@megapixel.cz. S našimi specialisty vám rádi „namyslíme“ takové řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Speciální nabídky

  • V rámci nákupu na firmu jsme vám schopni vytvořit i individuální nabídku s možností množstevních slev.

Nákup na fakturu s odloženou splatností

  • Nákup na fakturu s odloženou splatností běžně umožňujeme pouze státním organizacím. Pro soukromé firmy je nutné individuální schválení. Pokud tedy máte zájem o nákup s tzv. “splatností”, uveďte to prosím v poptávce.

Finanční a operativní leasing

  • Ve spolupráci se společností Grenke vám nabízíme finanční a operativní leasing. Oba produkty si můžete sjednat na našich pobočkách v Praze, Brně a Ostravě. Pro více informací přejďete na: www.megapixel.cz/financni-leasing.

Služby

  • Špičkový tisk, půjčovna techniky, čištění snímačů a mnohem více fotografických služeb vám nabízíme na prodejnách v Praze, Brně a Ostravě. Pro více informací přejděte na: www.megapixel.cz/sluzby.

Obchodní podmínky