Rok s Megapixelem 2024

Zapojte se s námi do soutěže o nejlepšího fotografa a videotvůrce roku 2024. Připravili jsme pro vás měsíční soutěžní kola, spoustu tematických článků v našem Magazínu a celou řadu zajímavých besed s profesionály z oboru. Chybět nebudou ani vzdělávací kurzy a workshopy a samozřejmě hodnotné ceny.

V lednu 2024 soutěžíme na témata

Foto soutěž - FOTKA JAKO Z KUCHAŘSKÉ KNIHY

Video soutěž - TIME LAPSE VIDEO

Show, don’t tell. Tak zní jedno z hesel Megapixelu. "Nemluv a ukaž se". Být dobrým fotografem či videomakerem neznamená jen vlastnit příslušnou techniku. Důležité je u tvorby přemýšlet, být kreativní, přijímat nové výzvy a umět se dívat na svět kreativníma očima. To jsou přesně důvody, proč vznikl vzdělávací projekt Rok s Megapixelem, který vám v tom má pomoci.

Foto a video soutěž napříč žánry

Během dvanácti měsíčních kol, se budete muset poprat i s žánry, které vám nejsou blízké. Na této cestě vám budeme celou dobu průvodcem. Oporou vám budou články na dané téma v našem Magazínu, besedy s garanty jednotlivých kol a samozřejmě také kurzy a workshopy. Na těch vám poradíme, jak na to. Kromě cenných zkušeností můžete získat také jednu z mnoha hodnotných cen.

Jak se zapojit do soutěže o hodnotné ceny

Stačí se zaregistrovat v naší Galerii na webu a nahrát minimálně jednu soutěžní fotografii či video odpovídající danému měsíčnímu tématu a označit ji jako soutěžní. Po uplynutí všech 12 měsíčních kol bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf a video maker Galerie Megapixel za rok 2024. Celoroční soutěž i jednotlivá měsíční kola mají dvě soutěžní linie. O vítězi té hlavní rozhoduje odborná porota a vítězem té druhé se stává autor fotografie a videa s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kategorií – Foto a Video.

  

 


 

Co můžete vyhrát?

Co můžete vyhrát?

Zobrazit více podrobností

Články k aktuálnímu tématu

Články k aktuálnímu tématu

Všechny články