Rok s Megapixelem 2024

Objevte všechny možnosti fotografie a videa, naučte se něco nového, inspirujte se, získejte cennou zpětnou vazbu od našeho lektora a navíc - soutěžte o bezva ceny, které vám fotografování a natáčení zase o něco usnadní. Zapojte se do foto a video soutěže Rok s Megapixelem.

Nákupem techniky celé to dobrodružství teprve začíná. Jak najít správný úhel, počkat na správné světlo, být v pravou chvíli na pravém místě, vyvážit barvy, srovnat kompozici, nastavit expozici… je toho spoustu, a s čím začít? Zažijte svůj Rok s Megapixelem a objevte záhady, pravidla a možnosti fotografie a videa krok po kroku.

Připravili jsme pro vás dohromady 24 kol se spoustou zajímavých cen, které navíc skládají mozaiku celoročních soutěží o nejvšestrannějšího fotografa a videomakera.

Fotosoutěž: 12 výzev fotografa

Videosoutěž: 12 kroků videomakera

Partneři foto a video soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2024

Přední výrobci techniky pro fotografy a videotvůrce NIKONSONY a EIZO

Jak se do foto a video soutěže zapojit

Soutěž je otevřená všem kreativním lidem, ať už našim zákazníkům nebo dalším nadšencům do fotografie a videa. Stačí se registrovat do Galerie a nahrát v daném měsíci fotografii nebo video (nebo oboje), které zároveň označíte jako soutěžní.
Vyhrát můžete v každém kole, a to buď některou z cen poroty, nebo „diváckou” cenu za fotografii či video s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Automaticky se tak navíc začíná počítat vaše skóre v celoroční soutěži.
Pokud chcete soutěžit i o cenu za nejlepší fotografii či video pořízené na techniku sponzorů soutěže, nezapomeňte zkontrolovat, že údaje o fotoaparátu jsou správně nahrány a spárovány.

Co byste měli vědět o soutěži

Soutěž pořádáme pro naše zákazníky i pro další začínající nebo pokročilé fotografy a videomakery, kteří rádi zvednou fotoaparát, kameru (nebo i telefon) a pořídí soutěžní snímek nebo video. Témata vybíráme tak, aby vás motivovala k pořízení nových záběrů. Zároveň vám chceme poskytnout dostatečnou podporu, ať už jde o inspiraci, články nebo podle kola i slevy na půjčení techniky z naší půjčovny. A jsme připraveni dát vám zpětnou vazbu, protože naším společným cílem jsou lepší fotky a videa. Budeme rádi, když se do toho dobrodružství pustíte s námi.

Co můžete vyhrát?

Co můžete vyhrát?

Zobrazit více podrobností

Články k aktuálnímu tématu

Články k aktuálnímu tématu

Všechny články