Magazín

Produktové aktuality

Soutěžte s vybranými produkty Rode o hodnotné ceny

Lucie VořechováAktualizováno: 21. 12. 2022 v 17:55 • Rubrika: Produktové aktuality

Soutěžte s vybranými produkty Rode o hodnotné ceny

Zapojte se do soutěže o atraktivní ceny, jako je zájezd v hodnotě 50 000 Kč, elektrokoloběžka nebo iPhone 14. Stačí, abyste si u nás v období od 5. 12. 2022 do 31. 1. 2023 zakoupili jeden z vybraných mikrofonů Rode a zaregistrovali ho.

Obsah

Podmínky soutěže

  • Zakupte v období od 5. 12. 2022 do 31. 1. 2023 mikrofon VideoMicro, NT1-A, NT-USB nebo NT-USB Mini.
  • Zaregistrujte produkt na stránce Rode.
  • Výherce bude určený losováním, které proběhne do 14 pracovních dnů po ukončení soutěže.
  • Kontaktování výherce proběhne prostřednictvím e-mailu, který zadá během registrace.
  • Pořadatelem soutěže je společnost DISK Multimedia, s.r.o., Sokolská 221/13, 680 01 Boskovice.
  • Kompletní pravidla soutěže najdete na stránce Vyhraj s Rode.

RODE VideoMicro

Pokud sháníte kompaktní mikrofon, který vylepší zvuk vašich videí, je VideoMicro od Rode správnou volbou. Obsahuje karioidní kondenzátorovou mikrofonní kapsli, která zajišťuje kvalitní zvuk na široké škále fotoaparátů. Směrová charakteristika eliminuje okolní rušivé zvuky a snímá natáčenou oblast. Skvěle se hodí pro menší fotoaparáty, kamery, ale i pro kombinaci s mobilem.

V balení naleznete protivětrnou ochranu deadcat, která je tvořená syntetickými chlupy a pěnovým jádrem. Venkovní ruch nebo vítr proto není překážkou. 

Chci RODE VideoMicro

Zajímá vás více? Přečtěte si naši odbornou recenzi nebo zhlédněte naší videorecenzi:

RODE NT1-A

Studiový kondenzátorový mikrofon RODE NT1-A je určený pro nahrávání zpěvu a hudebních nástrojů. Své uplatnění ale najde i mezi kameramany, kteří vyžadují kvalitní zvukový záznam. Jedná se o nejtišší studiový mikrofon s 5dB-A vlastního hluku s 1" kardioidní kapslí, v jehož balení naleznete schockmount, pop filtr, XLR kabel a praktické instruktážní DVD. Jeho dynamický rozsah činí 20 Hz a frekvenční 20 kHz.

Pokud vás o mikrofonu zajímá více, přečtěte si naši odbornou recenzi 

Chci RODE NT1-A

Mikrofon RODE NT1-A | Megapixel

RODE mikrofon NT-USB

Univerzální kondenzátorový mikrofon RODE NT-USB využijete pro své studio, konference ale i pro reportáž. Hodí se pro nahrávání zpěvu, podcastu či tvorbu videí s kvalitním zvukem. Výhodou je jeho kompatibilita se stolním počítačem, notebookem či iPadem bez nutnosti instalace ovladačů. 

Tělo je vybavené stereo sluchátkovým vstupem 3,5 mm jack s nulovou latencí. V balení najdete pop-filtr, kvalitní držák na stojan, stolní stativ, pouzdro se zipem a 6 m dlouhý USB kabel. 

Chci RODE NT-USB

RODE mikrofon NT-USB | Megapixel

RODE NT-USB Mini

S elegantním a kompaktním USB mikrofonem NT-USB Mini můžete nahrávat ve studiové kvalitě přímo do počítače nebo tabletu. Kondenzátorová kapsle dodává teplý a čistý zvuk a vestavěný pop filtr redukuje plosivní hlásky. Frekvenční charakteristika vyrovnává zvuk v široké škále aplikací a díky otočnému držáku docílíte rychlého umístění mikrofonu do potřebné pozice.

Stejně, jako předchozí modely, se skvěle hodí pro studiové natáčení, zpěv, reportáž nebo pro konferenci. 

Chci RODE NT-USB Mini

RODE mikrofon NT-USB Mini | Megapixel

Komunita video svět | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.