Špička české fotografie věnuje svá díla aukci Nadace Leontinka Blog

Špička české fotografie věnuje svá díla aukci Nadace Leontinka

Luděk BouškaAktualizováno: 18. 4. 2017 v 10:18 • Rubrika: Blog

Síla okamžiku zachycená okem fotografů a pomoc těm, kteří svět kolem sebe vlastníma očima vidět nemohou. Charitativní aukce fotografií pro Nadaci Leontinka obě perspektivy propojí. Uskuteční se 20. dubna od 19 hodin v prostorách hotelu Hilton Old Town. Dražit se budou fotografie Oldřicha Škály, Karla Cudlína, Radka Jaroše, Václava JIráska, Nikolase Tušla a dalších. Výtěžek 10. ročníku půjde na financování projektů Nadace Leontinka v grantovém řízení 2017.

Do jubilejní aukce jsou zařazeny snímky od Oldřicha Škáchy, bývalého dvorního fotografa Václava Havla, fotografie z výprav horolezce Radka Jaroše, společný snímek Václava Havla a Dalajlámy od Karla Cudlína, série fotografiíí Nikolase Tušla ze seriálu Pustina, historické fotografie Jiřího Všetečky a snímky dalších více než 70 českých fotografů,“ prozradila výkonná ředitelka Nadace Leontinka Barbara Hucková.

Jedním z vrcholů dražby je kalendář Pirelli z roku 2004, ve kterém fotograf Nick Knight zachytil osobnosti jako Björk, Courtney Love, Aimee Mullins, Isabell Rosellini nebo Liv Tyler.

Výtěžek aukce finančně podpoří projekty Nadace Leontinka v rámci grantového období 2017, především pak dlouhodobé projekty jako osobní asistence nebo Svítání.

Všechny fotografie je možné si před samotnou aukcí prohlédnout po telefonické dohodě od 5. do 19. dubna v pracovní dny na adrese Karlovarská 1104/14, Praha 6 nebo na místě před začátkem aukce od 18 hodin. Katalog fotografií je k dispozici rovněž v elektronické podobě.Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nejbližší události

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím