Spokojení zákazníci

Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám pravidelně věcí.To je důsledkem poskytnutí 100% komplexní péče zahrnující nejen samotnou výrobu, ale také poradenství či adjustaci. Mezi našimi zákazníci jsou jak samotní fotografové, vystavovatelé v galerijních prostorech. Jejich dlouhodobá spolupráce je důkazem naší práce.

Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou dlouhodobě vracet. Najdete mezi nimi amatérské, ale i profesionální fotografy, tak i umělce vystavující v galeriích. Každý se svými konkrétními potřebami a svou vizí. Počet a rozmanitost realizavaných zakázek je nám důkazem, že se nejdná o náhodu, ale nastavený standard. Již brzy zde naleznete konkrétní případové studie a názory našich zákazníků na naši práci.

Směle mohu doporučit pro ty nejambicióznější projekty

"Měl-li bych být stručný, pak bych "jen" konstatoval, že tiskařské dovednosti pana Borise Stojanova, se pro mě staly již během první návštěvy a následné spolupráce, synonymem kvality. Oceňuji především individuální přístup k partnerovi (záměrně nepoužívám slovo zákazník), respektive schopnost kreativní participace na každém jednotlivém obrazu - fotografii. Je samozřejmostí, že pan Boris Stojanov volí ty nejlepší technologie - papíry (mnou preferované jsou papíry "Canson"). Výsledné "ušlechtilé tisky" pak mají skutečný punc originálního opusu. Jinými slovy, Megapixel, to je pro mě především právě profesionál v osobě pana Borise Stojanova. Směle mohu doporučit pro ty nejambicióznější projekty"
Vilém Veverka