Objednávejte bezpečně online! Vše vám přivezeme zdarma až domů!

Naše prodejny jsou otevřené, ale jen pro výdej internetových objednávek.

Sport - rychleji, výš, dál

Zúčastněte se celoroční soutěže Megapixelu - stanťe se uživateli galerie.

Léto a hlavně prázdniny jsou ideálním ročním obdobím pro výlety, outdoor a s tím samozřejmě souvisí i nejrůznější sportovní aktivity. Záměrně jsme tedy na červen vybrali SPORT jako hlavní téma dalšího kola naší celoroční fotografické soutěže. Fotografování sportu a pohybu všeobecně není ale vůbec jednoduchá záležitost. Sportovní fotograf musí mít osvojené nejen základy manuálního nastavení expozičních hodnot, ale měl by také velmi dobře znát prostředí. Nejlepší sportovní fotografie jsou pak hlavně o přesném načasování a vystižení okamžiku. Už teď jsme zvědavi, jak si s tímto dynamickým žánrem poradíte. Nezapomeňte, že nemusíte fotografovat jen profesionální sportovní klání. Zajímavě se dá zachytit například i dětský turnaj v kuličkách.

Garant projektu: Martin Kozák

Martin Kozák se věnuje sportovní fotografii na profesionální úrovni již devět let. Za tu dobu si vybudoval svůj vlastní kreativní pohled a jeho rukopis proto poznáte na první pohled. Díky tomu se stal respektovaným sportovním fotografem v České republice a mnozí profíci by se od něj mohli mnoho učit. Na každé akci se Martin snaží zkombinovat různé pohledy a neobvyklé fotografické techniky. Divákovi tak přináší pestrý záznam a zážitek, na který je radost pohledět. Do podvědomí široké veřejnosti vstoupil i díky velmi kvalitní publikaci Velká kniha sportovní fotografie, která si klade za cíl předat čtenáři jeho zkušenosti a přilákat je k této atraktivní fotografické disciplíně. V rámci svých dalších aktivit aktivně publikuje na svém blogu, je již přes dva roky kmenovým redaktorem časopisu FOTO, kde má na starosti recenze a hodnocení nových fotoaparátů a také je týmovým fotografem stáje motoristické stáje Buggyra, účastnící se Evropského poháru tahačů a brousící si zuby i na Dakarskou rally. Čestné uznání v soutěži novinářské fotografie Czech Press Photo v kategorii sportovní fotografie jen podtrhuje jeho vysoké kvality.

Co můžete tento měsíc vyhrát?

Související články

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr od 249 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Kontakt

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím