Magazín

Produktové aktuality

Spouštíme registrace na říjnový Mega týden! Nenechte si ujít exkluzivní eventy na téma portrét, krajina či video

Nikola UlrichováAktualizováno: 23. 9. 2022 v 5:43 • Rubrika: Produktové aktuality

Spouštíme registrace na říjnový Mega týden! Nenechte si ujít exkluzivní eventy na téma portrét, krajina či video

Užijte si s námi podzimní Mega týden, který bude probíhat od 17. 10. do 23. 10. 2022! Máme pro vás přichystané workshopy, besedy a testování techniky od různých značek. Setkejte se s ambasadory a tvůrci, kteří mají stejné zájmy jako vy, a užijte si s námi už třetí Mega týden. Hlavním tématem pro tento ročník je portrét, krajina a video. Účastníci workshopů navíc získají výhodné akční nabídky, počet míst je však omezený, tak si rychle zarezervujte to své!

Obsah

třetí Mega týden bude probíhat na všech našich prodejnách, a to v Praze, Brně a Ostravě. Připravili jsme pro vás přes 35 workshopů a besed se známými fotografy a ambasadory různých značek. 

Tentokrát jsme zvolili tři oblíbené fotografické žánry, kterých se týkají i jednotlivé eventy. Naučte se a inspirujte se ve:

  • focení lidí (portrét, párový portrét, svatební fotografie),
  • focení krajiny,
  • natáčení videí nejen na sociální sítě.

Během workshopů můžete zdarma otestovat techniku a vyzkoušet si ji v praxi. Účastníci se navíc mohou těšit na exkluzivní akční nabídky! Pro více informací sledujte průběžně naše stránky a sociální sítě

Místa na jednotlivé události jsou omezená, tak neváhejte a registrujte si to své! 

Program

Mega týden | Megapixel

Mega týden 3 vám opět umožní otestovat vysněnou techniku před koupí přímo na workshopech a nechat si poradit například od specialistů Nikon, Canon, Sigma, Olympus, Epson, Sony, Peak Design a Tamron (i bez registrace na workshop), kteří budou mít na prodejnách během probíhajících workshopů své stánky. 

Podívejte se na malou ochutnávku, na koho a co se můžete těšit!

Alena Syslová

Alena Syslová | Megapixel

Alena Syslová je fotografkou a ambasadorkou značky Sigma. Během Mega Týdne vás provede na svém workshopu základy i pokročilými technikami focení atraktivních portrétů.

Chci na workshop

Lukáš Vrábel

Benji | Megapixel

Lukáš se zaměřuje především na fotografie, kde figurují lidé. Každý portrét, fashion fotka, glamour nebo foto-montáž má podle něj své kouzlo a jeho baví ho zas a znovu objevovat. Hledá a vytváří příběh, který má smysl.

Chci na workshop

ToyBox

XPPEN | Megapixel

Známá ilustrátorka a malířka ToyBox vás naučí tvořit originální kresby a grafiku na grafických tabletech od XPPEN.

Chci na workshop

 

Mezi dalšími tvůrci by vás mohli oslovit například Lucie Vysloužilová, Kubajsz (Jakub Fišer), Mili Kosinová, Marek Ondráček, Teru Menclová, Tomáš Lébr a mnoho dalších! 

Akční nabídky

Mega týden 3 | Megapixel

Přečtěte si v naší reportáži, jak probíhal jarní Mega týden 2, ať víte, co vás čeká! 

Tak dorazte, těšíme se na vás!

Chci dorazit

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.