Magazín

Produktové aktuality

Stativ Vanguard Alta Pro 284CB 100 za méně, než polovinu

Luděk BouškaVydáno: 6. 10. 2016 v 13:45 • Rubrika: Produktové aktuality

Stativ Vanguard Alta Pro 284CB 100 za méně, než polovinu

Využijte jedinečné nabídky, která platí jen pro omezené množství kusů a začíná právě dnes. Vynikající karbonový stativ vhodný i pro zrcadlovky s nasazeným teleobjektivem, je nyní o 7 600 Kč levnější.

Obsah

Vanguard Alta Pro 284CB 100 je nyní levnější o 7 600 Kč

Nejnovější inovace tripodů MACC systém přináší novou dimenzi stability. Díky němu si můžete rozšířit své možnosti, jelikož můžete snadno a rychle nastavit váš fotoaparát tak, jak potřebujete. 

Střední sloupek je možné rozdělit a otočit hlavou dolů. Nohy lze roztáhnout ve třech rozdílných úhlech - 25, 50 a 80 stupňů. Střední sloupek je zároveň opatřen oranžovým anti-šokovým kroužkem, jenž tlumí náraz hlavy stativu do těla při uvolnění středního sloupku. 

MACC (Multi-Angle Central Column)

Nejnovější inovace tripodů MACC systém přináší novou dimenzi stability. Pozice vašeho fotoaparátu je volitelná do vodorovného a svislého úhlu 0-130 stupňů při stálém zachování stability. Díky němu si můžete rozšířit své možnosti, jelikož můžete snadno a rychle nastavit pozici fotoaparátu. 

INstant swivel stop-n-lock 

Při nalezení té správné pozice pro váš fotoaparát lze bezpečně a rychle zamknout nastavený úhel neuvěřitelnou rychlostí a proto je vždy připraven pro dokonalý záběr.

Parametry

Materiál: karbon
Maximální výška: 170,5 cm
Transportní výška: 53,5 cm
Hlava v ceně: Ano
Typ hlavy: kulová
Výměnná hlava: Ano
Rychloupínací destička: QS-39
Možnost vyosení středové tyče: Ano
Vodováha: Ano
Panorama stupnice: Ano
Pouzdro v ceně: Ano
Nosnost: 8 kg
Hmotnost: 1730 g

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.