Fotografické kurzy
Svět barev s Bryanem Petersonem

Svět barev s Bryanem Petersonem

Fotografové pozor. Máme pro vás připravenou lahůdku v podobě besedy s Bryanem Petersonem, kterou pro vás připravujeme v rámci našeho celoročního projektu Rok s Megapixelem. Zkušené fotografy nepřekvapí, že garantem tématu barev je právě tento známý lektor a fotograf. Využijte této příležitosti a registrujte se včas na tuto besedu.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Registrujte se s předstihem

Beseda s Bryanem Petersonem se koná v sobotu 13. 9. 2014 v ateliéru Megapixel od 13 hodin. Dozvíte se velmi cenné rady, které vám pomohou k lepším fotografiím. Právě Bryan je znám svými barevnými a velmi kreativními fotografiemi. Překlad do českého jazyka zajištěn. Přijďte tedy včas, nezapomeňte se registrovat a pozvat své kamarády-fotografy. 

Paleta barev - téma měsíce září 

Na září jsme si pro vás připravili trochu netradiční, ale o to kreativnější a zábavnější téma, kterým jsou BARVY. Na první pohled je možná o velmi prosté zadání a někomu by se mohlo zdát, že ho vlastně splní každý barevný snímek. Zdání ale klame a to platí ve fotografii dvojnásob. Do soutěže budou přijaty pouze ty fotografie, na kterých bude s barvami pracováno opravdu kreativně a které budou na barvách postaveny jako na záměrném konceptu, nebo kde budou barvy využity jako primární výrazový prostředek.  

Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a z toho se přes 20 let věnuje vyučování fotografie. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Bryan ke mimo to také autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Chicagu, USA. Jeho fotografické workshopy a semináře se ale s velkou odezvou konají po celém světě, včetně České republiky. Aktuálně nejvíce času tráví jako lektor v Online Škole perfektní fotografie, která je i v české verzi www.ppsop.cz

Dodatečné informace

Akce se koná ve spolupráci s Online Školou Perfektní Fotografie Bryana Petersona. Registrací na tuto akcí souhlasíte se sdílením vaší emailové adresy s partnerem akce Online Školou Perfektní Fotografie Bryana Petersona za účelem poskytnutí informací o online fotografickém vzdělávání Online Školou Perfektní Fotografie Bryana Petersona. Více informací www.ppsop.cz.

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím