Svět barev s Bryanem Petersonem

Svět barev s Bryanem Petersonem

Fotografové pozor. Máme pro vás připravenou lahůdku v podobě besedy s Bryanem Petersonem, kterou pro vás připravujeme v rámci našeho celoročního projektu Rok s Megapixelem. Zkušené fotografy nepřekvapí, že garantem tématu barev je právě tento známý lektor a fotograf. Využijte této příležitosti a registrujte se včas na tuto besedu.

Cena workshopu: zdarma

Přehled termínů

Momentálně nejsou vypsány žádné termíny.

Registrujte se s předstihem

Beseda s Bryanem Petersonem se koná v sobotu 13. 9. 2014 v ateliéru Megapixel od 13 hodin. Dozvíte se velmi cenné rady, které vám pomohou k lepším fotografiím. Právě Bryan je znám svými barevnými a velmi kreativními fotografiemi. Překlad do českého jazyka zajištěn. Přijďte tedy včas, nezapomeňte se registrovat a pozvat své kamarády-fotografy. 

Paleta barev - téma měsíce září 

Na září jsme si pro vás připravili trochu netradiční, ale o to kreativnější a zábavnější téma, kterým jsou BARVY. Na první pohled je možná o velmi prosté zadání a někomu by se mohlo zdát, že ho vlastně splní každý barevný snímek. Zdání ale klame a to platí ve fotografii dvojnásob. Do soutěže budou přijaty pouze ty fotografie, na kterých bude s barvami pracováno opravdu kreativně a které budou na barvách postaveny jako na záměrném konceptu, nebo kde budou barvy využity jako primární výrazový prostředek.  

Bryan Peterson

Bryan je fotografem víc než 30 let a z toho se přes 20 let věnuje vyučování fotografie. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Bryan ke mimo to také autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně. Bryan je Američan a momentálně žije v Chicagu, USA. Jeho fotografické workshopy a semináře se ale s velkou odezvou konají po celém světě, včetně České republiky. Aktuálně nejvíce času tráví jako lektor v Online Škole perfektní fotografie, která je i v české verzi www.ppsop.cz

Dodatečné informace

Akce se koná ve spolupráci s Online Školou Perfektní Fotografie Bryana Petersona. Registrací na tuto akcí souhlasíte se sdílením vaší emailové adresy s partnerem akce Online Školou Perfektní Fotografie Bryana Petersona za účelem poskytnutí informací o online fotografickém vzdělávání Online Školou Perfektní Fotografie Bryana Petersona. Více informací www.ppsop.cz.

Proč přijít na workshop

  • Workshopy jsou založeny na vzájemné komunikaci účastníků a lektora.
  • Díky praktickým ukázkám si odnesete spoustu cenných informací.
  • Registrace je snadná a rychlá.
  • Snadno si vyberete termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.
  • Workshopy vedou zkušení lektoři Megapixelu
  • Všichni naši lektoři aktivně fotografují a zároveň umí učit.
  • Získáte kompletní službu. Prodáme vám fotoaparát a naučíme vás s ním zacházet.
  • Nebudeme vám nutit žádné konkrétní zboží. Máme zkušenosti s fototechnikou všech značek.

Kam pokračovat?

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Souhlasím