Fotografické kurzy
Taje efektových filtrů a předsádkových čoček

Taje efektových filtrů a předsádkových čoček

Po velmi úspěšném workshopu krajinářských filtrů nás opět navštíví expert ze společnosti B+W, tentokrát se bude mluvit o fotografickýcgh filtrech obecně a to v celé šíři, včetně speciálních efektových a jiných filtrů. Podstatnou součástí workshopu pak samozřejmě bude praktické zkoušení všech prezentovaných filtrů a předsádek. Stejně jako u předešlé akce se zdaleka nejedná o ukázky základního příslušenství ale spíše o poodhalení zajímavostí v tomto oboru, nestandardních postupů a kombinací.

Poukaz již máte?

Přihlašte se na konkrétní termín.

Vyberte si kurz

Přehled kurzů

Velmi zkušený přednášející s bohatými zkušenostmi ve všech oblastech fotografie a hlavně s doslova encyklopedickými znalostmi co se týče optiky a filtrů vám poodhalí tajemství předsádkových čoček schopných udělat z vašeho standardního zoomu makroobjektiv a také různých typů efektových filtrů,díky kterým je možné záběr modifikovat již při fotografování, bez potřeby další postprodukce. 

Kam pokračovat?

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách.
Dozvědět se víc.
Souhlasím