Magazín

Blog

Tak to tu ještě nebylo - v červnovém kole soutěže ROK S MEGAPIXELEM můžete vyhrát profesionální fotoaparát v hodnotě přes 100 000 Kč!

Martin LukešAktualizováno: 5. 6. 2020 v 7:38 • Rubrika: Blog

Tak to tu ještě nebylo - v červnovém kole soutěže ROK S MEGAPIXELEM můžete vyhrát profesionální fotoaparát v hodnotě přes 100 000 Kč!

Velká červnová FOTO a VIDEO soutěž právě odstartovala. Blíží se léto, což je čas nabitý pohybem, energií, adrenalinem, emocemi a přesně to se promítne v dalším kole celoroční soutěže ROK S MEGAPIXELEM 2020. Přesné zadání foto i video soutěže se dozvíte v následujícím článku a nezapomeňte, že toto kolo je hodně výjimečné. Mimořádně hrajeme o profesionální bezzrcadlovku LUMIX S1H kterou si výherce odnese již příští měsíc.

Obsah

Soutěž - KREATIVNÍ VIDEO

Tak to tu ještě nebylo! Filmaři, kameramani a videomakeři, zbystřete všechny smysly. V červnové videosoutěži, jejímž partnerem je společnost Panasonic, můžete vyhrát profesionální bezzrcadlovku Panasonic Lumix DC-S1H v hodnotě přes 100 000 Kč. Jaké je zadání soutěže? Celková stopáž přihlášeného, soutěžního videa musí být do 45 sekund a musí obsahovat video ukázku tvé tvorby / produkce a tvé vyjádření, v čem by ti Lumix S1H pomohl, které z jeho vlastností považuješ za přínos pro tvou práci. Tvé vyjádření může být prezentováno formou „selfie“ záběru s tvým komentářem, ale platná je i forma „voice overu“. Vyjádření musí být nejméně 10 sekund. Garantem je ostřílený kameraman, producent a režisér VÍT BĚLOHRADSKÝ, který bude posuzovat nejen kvalitu vašeho klipu, ale také kreativitu, nápaditost a originalitu. Tak zapoj všechny zkušenosti, dej tomu vlastní rukopis a zaměř se na kvalitu. Ohrom nás svými filmařskými schopnostmi, přesvědč porotu filmových profesionálů, a řekni nám, proč je pro tebe Lumix DC-S1H ta nejlepší kamera.

Nahrát soutěžní video


Hlavní cena video soutěže - profesionální bezzrcadlovka 
Panasonic Lumix DC-S1H tělo v hodnotě přes 100.000 Kč


Garant video soutěže Vít Bělohradský

Kameraman, producent, režisér - od roku 1995 pracuje jako hlavní kameraman a natočil více než šestnáctset pořadů. Je spoluzakladatelem a producentem společnosti FRMOL s.r.o., která vznikla v roce 2005 a od roku 2008 je hrdým partnerem UNICEF ČR. Stojí za řadou televizních projektů, jak zábavných a soutěžních, tak vzdělávacích, dokumentárních a hraných. Vít má tak na kontě například pořady Největší Čech, Černá sanitka, Rodinná pouta, Comeback, Můj skřítek se jmenuje Resmay, Na cestě, Národní klenoty I a II, Naše tradice, Kafe a cigárko, Miracle of Natures, Unusual Cultures a mnoho dalších. Na počátku své kariéry stál u vzniku dnes již kultovního generačního projektu Paskvil. Mnoho let spolupracoval s Petrem Vachlerem na pořadech Český lev a Kinobox. Při natáčení dokumentárních filmů procestoval téměř celý svět. Točil domorodé kmeny v Indonesii, mnichy v Bhútánu, současný život ve Rwandě, Mayské indiány v Belize a projel od severu k jihu Vietnam. V tuto chvíli společně s režisérem Davidem Sísem dokončuje celovečerní dokumentární film Sny o toulavých kočkách. Jeho projekty získaly řadu ocenění.

Technika garanta video soutěže

Beseda s garantem soutěže


25. 06. 2020. od 17h /  kameraman, producent a režisér Vít Bělohradský


Fotosoutěže - V HLAVNÍ ROLI SPORT


Cítíte adrenalin? Tlukot srdce, zrychlený dech, opojný pocit vítězství. Vůle, energie a snaha vyniknout. A taky pot a slzy, hluboká vyčerpání a slzy štěstí i zklamání z proher. Životní cesta a úděl. To vše a mnohem více je sport a vášeň pro vítězství. Pokud tedy opravdu cítíte sport, zaměřte na něj svůj objektiv a zašlete nám sportovní momenty viděny vašima očima. Inspirujte se příběhem Petra Slavíka a i když ve sportu není důležité, vyhrát, ale zúčastnit se, tak ti nejlepší z vás - vítězové obdrží jako každý měsíc hodnotné ceny. Sportu zdar a fotografii zvlášť!

Nahrát soutěžní fotografii

Garant fotosoutěže Petr Slavík

Mocné kouzlo hor změnilo vystudovaného marketingového specialistu na profesionálního fotografa nadšeného pro dobrodružství a objevování. Založil projekt Trail-Busters, který patří mezi nejpopulárnější zdroje mountainbikové inspirace v Česku. Od roku 2015 je dvorním fotografem české biatlonové reprezentace, se kterou tráví na cestách celou zimu. V roce 2017 získal prestižní kontrakt Mezinárodní biatlonové federace pro závody Světového poháru.  V roce 2018 zvítězil v kategorii soutěže Sportovní fotografie roku, zároveň se stal ambasadorem značky fotoaparátů Lumix, kterým je věrný od startu své profesionální kariéry.
www.instagram.com/slavikpetrcom
www.trail-busters.cz
www.slavikpetr.com

Technika garanta foto soutěže

Partner soutěže Panasonic - výrobce foto a video techniky

Ceny pro vítěze červnových soutěží

Video soutěž

1. místo - Panasonic Lumix DC-S1H tělo v hodnotě 108 990 Kč.

2. místo - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 3 000 Kč.

3. místo - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 1 000 Kč.

Cena uživatelů Galerie - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 2 000 Kč.

Foto soutěž

1. místo - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 5 000 Kč.

2. místo - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 3 000 Kč.

3. místo - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 1 000 Kč.

Cena uživatelů Galerie - Poukaz na nákup techniky Panasonic v hodnotě 2 000 Kč.

Jak se zapojit do soutěže ROK S MEGAPIXELEM

Stačí se zaregistrovat v naší Galerii na webu a nahrát minimálně jednu soutěžní fotografii či video odpovídající danému měsíčnímu tématu a označit ji jako soutěžní. Po uplynutí všech 12 měsíčních kol bude vyhlášen nejvšestrannější fotograf a video maker Galerie Megapixel za rok 2020. Celoroční soutěž i jednotlivá měsíční kola mají dvě soutěžní linie. O vítězi té hlavní rozhoduje odborná porota a vítězem té druhé se stává autor fotografie a videa s nejvyšší dosaženou atraktivitou dle členů Galerie. Bližší podrobnosti naleznete ve všeobecných podmínkách soutěže a na stránkách jednotlivých kategorií – FOTO a VIDEO.

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.