Všechny objednávky nad 500 Kč doručíme zdarma! Naše prodejny jsou otevřené jen pro výdej internetových objednávek.

Tecco portfolio

Každý umělec potřebuje dobře odprezentovat svoji práci a jak se říká: Nikdy nedostanete druhou šanci, udělat první dojem! Tím pádem je jasné, že musíte přesvědčit na první dobrou. Samozřejmě, stačí vytáhnout tablet a zahrnout klienta tisícem obrázků… Ale fotografie, je jen na papíře. Má zcela jiný styl posuzování, je to forma, jež představuje hodnotu. Stejnou hodnotu může mít pro nás i Tecco Book v podobě výběru našich fotografií jen pro vlastní potěchu, nebo jako hodnotný dárek. Proto jsme pro vás připravili kolekci tří formátů těchto ručně tištěných a sesazených portfolií.

Ročenka

Každý z nás se s nimi setkal. Ročenky vycházejí vždy na přelomu roku a mapují, nebo shromažďují data, události a dění za uplynulý rok.

Mnoho z vás pracuje celý rok konceptuálně a drží se svého fotografického tématu. Mnozí však pracují zcela živelně a mapují svět kolem sebe s vervou a vytěžením maxima ze situací, které přinesl život. Možná jste již zkusili kalendář, nebo nějakou galerii na webu, ale co třeba vybrat opravdu TOP 25 snímků z prožitého roku a udělat si vlastní Ročenku? To přeci nemá každý!

Čtvercové portfolio 21 × 21cm v umělé černé kůži s vytištěnými 25 fotografiemi                    2 900 Kč
Portfolio s rozměry 21 × 33cm v umělé černé kůži s vytištěnými 25 fotografiemi                    3 676 Kč
Čtvercové portfolio 33 × 33cm v umělé černé kůži s vytištěnými 25 fotografiemi                    4 828 Kč

Přihlásit

Košík

Způsoby doručení

  • Denní doručení PPL 129 Kč
  • Kurýr Messenger od 249 Kč
  • Osobní odběr v Zásilkovně 99 Kč
  • Osobní odběr (Praha, Brno, Ostrava) Zdarma

Doprava zdarma od 500 Kč

Kontakt

Nahrát

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace | Nastavení soukromí
Rozumím