Tecco portfolio

Každý umělec potřebuje dobře odprezentovat svoji práci a jak se říká: Nikdy nedostanete druhou šanci, udělat první dojem! Tím pádem je jasné, že musíte přesvědčit na první dobrou. Samozřejmě, stačí vytáhnout tablet a zahrnout klienta tisícem obrázků… Ale fotografie, je jen na papíře. Má zcela jiný styl posuzování, je to forma, jež představuje hodnotu. Stejnou hodnotu může mít pro nás i Tecco Book v podobě výběru našich fotografií jen pro vlastní potěchu, nebo jako hodnotný dárek. Proto jsme pro vás připravili kolekci tří formátů těchto ručně tištěných a sesazených portfolií.

Ročenka

Každý z nás se s nimi setkal. Ročenky vycházejí vždy na přelomu roku a mapují, nebo shromažďují data, události a dění za uplynulý rok.

Mnoho z vás pracuje celý rok konceptuálně a drží se svého fotografického tématu. Mnozí však pracují zcela živelně a mapují svět kolem sebe s vervou a vytěžením maxima ze situací, které přinesl život. Možná jste již zkusili kalendář, nebo nějakou galerii na webu, ale co třeba vybrat opravdu TOP 25 snímků z prožitého roku a udělat si vlastní Ročenku? To přeci nemá každý!

Čtvercové portfolio 21 × 21cm v umělé černé kůži s vytištěnými 25 fotografiemi                    2 900 Kč
Portfolio s rozměry 21 × 33cm v umělé černé kůži s vytištěnými 25 fotografiemi                    3 676 Kč
Čtvercové portfolio 33 × 33cm v umělé černé kůži s vytištěnými 25 fotografiemi                    4 828 Kč

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím