Magazín

Produktové aktuality

Tenba přichází s novými batohy a brašnami do města

Žaneta SikorováAktualizováno: 12. 7. 2023 v 11:08 • Rubrika: Produktové aktuality

Tenba přichází s novými batohy a brašnami do města

Tenba rozšiřuje svou nabídku o nové batohy a brašny do města. Nejúspěšnější řadou zavazadel od této značky jsou batohy Tenba Axis. Do ní nyní přibývá hned několik nových variant. Pojďme se na ně podívat.

Obsah

Tenba Axis v2 LT

Tenba Axis v2 LT je k dispozici ve dvou velikostech a barevných provedeních. Přístup do prostoru pro fototechniku je možný z levé i pravé strany. Komora batohu je rozdělena na tři čtvrtiny pro fototechniku a jednu čtvrtinu pro oblečení nebo příslušenství s přístupem shora. Batoh obsahuje také skrytý prostor pro GPS lokátor a možnost uchycení molle na přední straně. 

Tenba Axis v2 | Megapixel

Do menší varianty Tenba Axis v2 LT s kapacitou 18 litrů můžete umístit 2 těla bez vertikálního gripu a 3 objektivy i až 14" notebook. Zbývá tak dostatek místa pro příslušenství v horní komoře nebo v kapse na přední straně batohu.

20litrová varianta Tenba Axis v2 LT je ideální pro ty, kteří potřebují více místa. Uložíte do ní 2 těla se 4 objektivy včetně 70-200 mm objektivu a až 16" notebook. 

CHCI TENBA AXIS V2

Tenba Axis v2 LT | Megapixel

Tenba Axis v2 LT je určen pro ty, kteří hledají lehký batoh s velkou kapacitou, pohodlným polstrováním a snadným přístupem k technice

Tenba Axis Sling

Brašny Tenba Axis Sling jsou novou variantou značky Tenba, které byly představeny ve dvou různých velikostech a barvách. Sling je konceptem hybridního zavazadla, kombinujícího vlastnosti běžné městské brašny a fotobatohu. Na rozdíl od klasického batohu má Sling pouze jeden popruh a liší se také způsobem nošení. Brašna je navržena tak, aby neomezovala pohyb a nebyla překážkou při každodenním používání. Díky tomu uživatelé mohou snadno a rychle přistupovat k technice.

Tenba Axis Sling | Megapixel

Brašny Tenba Axis Sling jsou ideální volbou pro ty, kteří potřebují pohodlné nošení a snadný přístup k vybavení v různých městských situacích. Kombinace praktičnosti, funkčnosti a moderního designu činí Sling brašny atraktivním a užitečným doplňkem pro všechny, kteří cestují nebo se pohybují v městském prostředí. Sling brašny jsou určeny pro ty, kteří hledají kompaktní a odolnou ochranu pro svou techniku bez nápadného designu. Jsou vhodné pro cestování, výlety nebo kombinaci s jiným zavazadlem.

Brašny jsou k dispozici ve dvou barevných variantách - černé a maskáčové, ve dvou velikostech: 4 litry a 6 litrů. Černé provedení je elegantní a neutrální, hodí se do města i do společnosti. Maskáčové provedení je diskrétnější, splyne s okolím a odolává skvrnám. Uživatelé si mohou vybrat podle svých stylových preferencí a potřeb prostředí, ve kterém se pohybují. Čtyřlitrová varianta je dostatečně prostorná pro full-frame fotoaparát s objektivem 24-70 mm nebo fotoaparát s dvěma menšími objektivy. Šestilitrová varianta poskytuje více místa a umožňuje uložení full-frame fotoaparátu s objektivem o ohniskové vzdálenosti 70-200 mm.

Tenba Axis Sling mají taktický design s molle uchycením příslušenství. Materiály jsou lehké, odolné vůči poškození a vodě. Brašna má odnímatelnou pláštěnku pro ochranu před deštěm. K dispozici je také skrytá kapsa v horní kapse pro GPS sledovací zařízení.

CHCI TENBA SLING

Tenba Road Warrior

Batohy Tenba Road Warrior jsou volbou pro ty, kteří batoh nevyužívají jen pro fototechniku. Jsou vybaveny pouze vložkou Tenba BYOB 9 Camera Insert, která slouží k ochraně fotoaparátu. Batohy jsou také vybaveny pláštěnkou, nemusíte se tak bát o svou techniku v případě deště.


Tenba Road Warrior | Megapixel

Konstrukce batohu je lehká, ale zároveň pevná, což zajišťuje odolnost proti poškození. Popruhy jsou pohodlně polstrované a poskytují dlouhodobý komfort.

Batoh Tenba Road Warrior má 3 hlavní komory. Největší komora obsahuje BYOB 9 Camera Insert pro fotoaparát s objektivy a až 16" notebook. Další komora je vhodná pro tablet, dokumenty a větší příslušenství. Poslední komora na vnější straně batohu slouží pro menší příslušenství a má skrytou kapsu pro GPS sledovací zařízení. 

Tenba Road Warrior | Megapixel

Tenba Road Warrior je vhodný pro ty, kteří hledají univerzální batoh a častěji nosí jiné věci. Jeho kompaktní rozměry ho dělají skvělým společníkem pro kratší cesty do práce, školy nebo běžné výlety. Díky splnění rozměrů pro příruční zavazadlo může být také skvělou volbou pro doplnění většího odbaveného zavazadla.
 

CHCI TENBA WARRIOR

Vyměňte starou techniku za novou s výkupním bonusem až 20 %!

Láká vás nákup nového fotoaparátu nebo objektivu? Přineste nám svou starou fotovýbavu a odneste si kromě výkupní ceny i bonus až 20 % na nákup nové techniky

Kolik za svou stávající výbavu můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.