Recenze Tenba Skyline 3 Pouch šedé

Ondřej Vachek

Ondřej Vachek • 11. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Decentní design
  • Jednoduché ale efektivní provedení
  • Příjemná cena
  • Možnost zavěšení na přiložený popruh

Co se nám nelíbí

  • Žádná ochrana proti dešti

Představení Tenba Skyline 3 Pouch

Představení Tenba Skyline 3 Pouch

Tenba je značkou, která je v našich končinách postupně více a více rozšířenou. Jejich efektivní řešení fotografických brašen, batohů a příslušenství si našlo fanouškovskou základnu rychle. Zajímavá je pak třeba řada Skyline, která je ideální pro fotografa, který nechce světu dávat moc najevo, že u sebe momentálně nese drahé vybavení. Není to však tím, že by jejich brašny působily levně. Naopak. Vyrobené jsou kvalitně. Je to hlavně jejich decentním designem, který nekřičí. Jednolitá barva, příjemné materiály, zajímavá a hezká textura dělají přesný opak toho, co standardní fotografické tašky. Nesvítí zde žádná ostrá červená, či oranžová barva, žádné agresivní tvary, žádná přehršel zipů a kapes. V jednoduchosti je krása.

Tenba Skyline 3 Pouch je malá taštička ideální pro ty nejmenší kompaktní fotoaparáty. Chrání je před poškrábáním. Hodí se na přenos například perfektně sedící RX100 série od Sony v batohu, kabelce nebo s přiloženým popruhem přes rameno nebo na krku. Na zadní straně je také vhodně umístěné poutko se suchým zipem pro rychlé upevnění, či sundání z opasku.

V nabídce máme dvě barevná provedení. Černá, která je zdobená stříbrnou kovovou skobou Tenba a šedá, která má skobu modrou.

Popis a parametry

Popis a parametry

Tenba Skyline 4 Pouch - malý obal na bezzrcadlovku nebo kompakt v rozměrech do 6.99 x 10.79 x 3.81 cm. Povrch je vyroben z vodě odpudivého polyesteru a dalšími materiály pro dlouhou trvanlivost při častém používání. Pouzdro se uzavírá YKK zipem - obrušování odolnými zipy a těsní obal dobře proti prachu a nečistotám. Můžete si jej připevnit na pásek nebo na modulární systém batohu.

Fyzikální specifikace

Materiál Syntetické vlákno
Rozměry v mm 76,2 x 114,3 x 43,2
Hmotnost 345 g
Vnitřní rozměry v mm 107,9 x 69,9 x 38,1

Ostatní

Číslo produktu 637-604
Značka Tenba

Pouzdro, brašna, batoh

Typ zapínání zip

Zobrazit popis a parametry