Recenze Tenba Skyline 9 Top Load černá

Václav Filip

Václav Filip • 12. 11. 2020

Klady a zápory

Klady a zápory

Co se nám líbí?

  • Velké horní otevírání na zip
  • Boční kapsy na gumu
  • Vnitřní přepážka

Co se nám nelíbí

  • chybí pláštěnka

Představení Tenba Skyline 9 Top Load černá

Představení Tenba Skyline 9 Top Load černá

Představení Tenba Skyline 9 Top Load
Tenba je americká společnost založena roku 1977 se sídlem v New Yorku. Specializuje se na výrobu profesionálních tašek, batohů a pouzder na fotoaparáty.
Značka se vyvinula s potřebami fotografů a navrhla pevné, intuitivně konstruované tašky a pouzdra na ochranu kreativního vybavení. Označuje se jako nekompromisní a také je lídrem v oblasti inovací a kvality, jak nám dokazuje právě brašna Skyline 9 Top Load.
Tato brašna je určena pro méně náročné fotografy, kteří si na focení berou jeden fotoaparát s větším objektivem a menším příslušenstvím. K dispozici máme dvě barevné verze (šedou a černou). 

Vnější část
Brašna je z vnější části tvořena bytelným, vodě a otěru odolným, hustě tkaným syntetickým materiálem. Po stranách jsou dvě menší stahovací kapsy, kde se dá vložit buď menší nápoj nebo příslušenství. Silný a stahovací popruh přes rameno, který i po naplnění brašny neřeže do ramene a je příjemný na nošení.Víko je snadno a rychle otevíratelné směrem od těla. Na víku brašny je pevný popruh na nošení v ruce a samozřejmě také dva zipsy pro snadnější přístup i pevnější upevnění. V zadní části jsou pak dvě oka, které umožńují nosit brašnu i za opaskem. 

Vnitřní část
Vnitřní část je měkká a vypolstrovaná pro maximální bezpečí vaší techniky. Z vnitřní části víka je malá kapsa pro příslušenství jako jsou například SD karty. Vnitřek je pomocí vypolstrované a vyjímatelné přepážky,  rozdělený na dvě části. První a zároveň ta větší část slouží pro uložení fotoaparátu s objektivem a druhá menší část slouží například pro uložení nabíječky s akumulátorem. Přepážka se navíc dá ohnout do vodorovné polohy a slouží tak jako podpora těla fotoaparátu.

Závěr 
Tenba Skyline 9 Top Load je skvělá a kompaktní brašna, která dodá vašemu focení praktičnost a rychlost. Design obou dvou barevných provedení je velice povedený a navíc cenově dostupný. 


 

Popis a parametry

Popis a parametry

Tenba Skyline 9 Top Load - brašna / obal pro uložení bezzrcadlovky nebo profesionální DSLR s objektivem, je vybavena dvěma očky na provlečení pásku. Brašnu můžete nosit i přes rameno popruhem s nastavitelnou délkou. Povrch brašny je vyroben z vodě odpudivého polyesteru a dalšími materiály pro dlouhou trvanlivost při častém používání. Brašna se uzavírá YKK zipem - obrušování odolné zipy, které zároveň těsní proti prachu a nečistotám. Vnitřní rozměry 16.51 x 22.86 x 12.7 cm

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 190 x 241 x 152
Hmotnost 317,5 g

Ostatní

Číslo produktu 637-609
Značka Tenba

Zobrazit popis a parametry