005980
zkopírováno do schránky
Objektiv
Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon
- Průměr filtru: 77 mm
Sháníte Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon?
„Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon“ již není v prodeji.
a nebo
nás kontaktujte,
poradíme vám
Alternativy k již neprodávanému Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon
Alternativy k již neprodávanému Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon

Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon
Parametry
Univerzální objektiv s velkým rozsahem 16,5-135 mm (8x zoom)
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF-S |
|---|
Objektiv
| Minimální ohnisková vzdálenost | 16,5 mm |
|---|---|
| Maximální ohnisková vzdálenost | 135 mm |
| Světelnost objektivu (nejkratší ohnisko) | 3,5 |
| Světelnost objektivu (nejdelší ohnisko) | 3,5 |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 15 členů / 9 skupin |
| Typ sluneční clony | BH-777 |
| Délka objektivu | 78 mm |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 50 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Průměr filtru | 77 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 610 g |
Ostatní
| Značka | Tokina |
|---|
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Foťte úchvatné snímky pomocí filtrů
Podívejte se, jak filtr ovlivní výslednou fotografii.
- Polarizační filtr, ukázka 1
- Polarizační filtr, ukázka 2
- Polarizační filtr, ukázka 3
- Polarizační filtr, ukázka 4
- Polarizační filtr, ukázka 5
- Polarizační filtr, ukázka 6
- Polarizační filtr, ukázka 7
- Polarizační filtr, ukázka 8
- Přechodový filtr, ukázka 1
- Přechodový filtr, ukázka 2
- Přechodový filtr, ukázka 3
- Neutrální filtr, ukázka 1
- Neutrální filtr, ukázka 2
- Neutrální filtr, ukázka 3
Polarizační filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 4
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 5
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 6
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 7
Bez filtru
S filtrem
Polarizační filtr, ukázka 8
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Přechodový filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 1
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 2
Bez filtru
S filtrem
Neutrální filtr, ukázka 3
Bez filtru
S filtrem
Doporučené filtry
Doporučené příslušenství
Kompatibilní fotoaparáty s objektivem Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon
Seznam kompatibilních fotoaparátů s tímto objektivem.
Canon EOS 1000D tělo

Canon EOS 100D tělo

Canon EOS 1100D tělo

Canon EOS 1200D tělo

Canon EOS 1300D tělo

Canon EOS 2000D + 18-55 mm IS II - Zánovní!

Canon EOS 2000D tělo

Canon EOS 200D tělo

Canon EOS 20D

Canon EOS 20Da

Canon EOS 250D tělo

Canon EOS 250D tělo černý - Zánovní!

Canon EOS 30D

Canon EOS 350D tělo

Canon EOS 4000D tělo

Canon EOS 400D tělo

Canon EOS 40D tělo

Canon EOS 450D tělo

Canon EOS 500D tělo

Canon EOS 50D tělo

Canon EOS 550D tělo

Canon EOS 600D tělo

Canon EOS 60D tělo

Canon EOS 60Da tělo

Canon EOS 650D tělo

Canon EOS 700D tělo

Canon EOS 70D tělo

Canon EOS 750D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 760D tělo

Canon EOS 77D tělo

Canon EOS 77D tělo - Zánovní!

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo

Canon EOS 7D Mark II tělo - zánovní!

Canon EOS 7D tělo

Canon EOS 800D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 80D tělo

Canon EOS 850D + 18-55 mm IS STM - Zánovní!

Canon EOS 850D tělo

Canon EOS 850D tělo bazar

Canon EOS 90D tělo

Canon EOS 90D tělo bazar

Přepočet ohniskových vzdáleností
Přepočet ohniskových vzdáleností
| Crop faktor fotoaparátu: | - |
| Skutečná ohnisková vzdálenost: | 16.5 - 135 mm |
| Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: | - |
| Typ objektivu: | zoom |
| Diagonální úhel záběru: | - |
| Přepočteno na filmové políčko: | - |
Hlídat dostupnost Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon použitý objektiv v bazaru
Hlídat dostupnost Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon použitý objektiv v bazaru
Související články s Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon
Související články s Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon
Tokina AT-X SD 14-20mm f/2 PRO IF PRO DX světelný širokáč pro APS-C
Zřejmě poslední novinkou fotosvěta letošního roku je širokoúhlý objektiv pro snímače formátu APS-C, kterým je Tokina AT-X SD 14-20mm f/2 PRO IF PRO DX. Jeho předností není jenom široký uhel záběru,…
MARTIN LUKEŠ • 30. 12. 2015 v 12:02

Tokina AT-X 11-20mm f/2,8 PRO DX: ukázkové snímky v plném rozlišení
Tokina nedávno představila nový širokoúhlý zoom pro APS-C snímače s označením AT-X 11-20mm f/2,8 PRO DX. Měl by nahradit velice oblíbený objektiv s rozsahem 11-16mm. Původní zoom je velice dobře…
LUDĚK BOUŠKA • 22. 1. 2015 v 17:02













Komentáře
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 23. 8. 2010 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
B
Bedřich, 22. 8. 2010 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
m
martin, 12. 7. 2010 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 12. 5. 2010 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
z
zuzana, 12. 5. 2010 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
P
Pepa, 29. 10. 2009 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
m
martin, 19. 8. 2009 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 21. 7. 2009 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
m
martin, 21. 7. 2009 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
Prodejce Megapixel.cz, Luděk Bouška, 22. 6. 2009 |Tokina AT-X 16,5-135 mm F 3,5-5,6 DX pro Canon |Reagovat
Všechny dotazy (11)