Recenze Tokina AT-X 16-28mm f/2,8 Pro FX pro Canon
Klady a zápory
Co se nám líbí?
Co se nám nelíbí
Ukázkové snímky
Snímky vytvořené s pomocí Tokina AT-X 16-28 mm f/2,8 Pro FX pro Canon od členů naší Galerie
| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/100 s |
| Clona: | 13 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 18 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | 8 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16mm mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/160 s |
| Clona: | 13 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 7.1 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/250 s |
| Clona: | 10 |
| ISO: | 160 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

| Exp. Čas: | 1/320 s |
| Clona: | 9 |
| ISO: | 100 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|

Snímky vytvořené s pomocí Tokina AT-X 16-28 mm f/2,8 Pro FX pro Canon
| Exp. Čas: | 1/160 s |
| Clona: | f/8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 21 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | f/18 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/4000 s |
| Clona: | f/2,8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/1600 s |
| Clona: | f/5,6 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 28 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/4000 s |
| Clona: | f/5 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/800 s |
| Clona: | f/5 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/1600 s |
| Clona: | f/6,3 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 24 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/125 s |
| Clona: | f/6,3 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/1000 s |
| Clona: | f/2,8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 28 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | f/2,8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 28 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/400 s |
| Clona: | f/2,8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | f/4 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/50 s |
| Clona: | f/8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 16 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/320 s |
| Clona: | f/2,8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 28 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/200 s |
| Clona: | f/4 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 28 mm |
|
Tělo: - |
|
| Exp. Čas: | 1/50 s |
| Clona: | f/8 |
| ISO: | 200 |
| Ohnisko: | 28 mm |
|
Tělo: - |
|
Představení Tokina AT-X 16-28 mm f/2,8 Pro FX pro Canon
Představení Tokina AT-X 16-28 mm f/2,8 Pro FX pro Canon
Hodnocení zákazníků (1)
Popis a parametry
Širokoúhlý, plnoformátový světelný objektiv nové generace, určený pro profesionální zrcadlovky.
Objektiv je utěsněn proti vlhkosti a je vybaven vlastním zaostřovacím motorem Silent Drive-Module (SD-M). Vstupní čočku chrání před bočními paprsky pevná sluneční clona, zároveň však nemá závit pro nasazení filtrů.
Obrazový snímač
| Formát snímače | 2/3 |
|---|
Bajonet
| Typ bajonetu | Canon EF, Canon EF-S |
|---|
Objektiv
| Optický zoom | 1,75 x |
|---|---|
| Minimální ohnisková vzdálenost | 16 mm |
| Maximální ohnisková vzdálenost | 28 mm |
| Maximální clona (F) | 22 |
| Konstrukce objektivu | 15 členů / 13 skupin |
| Počet lamel clony | 9 |
| Vhodný pro žánr | Krajina, Architektura / Interiér, Reportáže, Street foto, Koncerty |
| Rozdělení podle ohniska | Širokoúhlý |
| Vhodný pro formát snímače | Full Frame |
| Typ objektivu | Zoom |
Ostření
| Minimální zaostřovací vzdálenost | 28 cm |
|---|
Fyzikální specifikace
| Hmotnost | 950 g |
|---|
Ostatní
| Číslo produktu | ATX168C |
|---|---|
| Značka | Tokina |



Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Václav, Vinařice, 22.11.2019
5