Recenze TOMTOM Bandit Adventure Pack

Zpět na detail

David Šnajdr

Recenzoval:
David Šnajdr Další recenze

Nahoru

Klady a zápory

Co se nám líbí?

 • perfektní zpracování
 • kovové tělo
 • kovové držáky
 • možnost nastavení horizontu
 • velké množství doplňujících funkcí
 • perfektní kresba
 • jednoduchá obsluha

Co se nám nelíbí

 • bílá barva se hodně špiní

Nahoru

Snímky zachycené s pomocí TOMTOM Bandit Adventure Pack

 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 01.JPG
  Exp. čas:1/1883.2391713748 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -
 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 02.JPG
  Exp. čas:1/3134.7962382445 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -
 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 03.JPG
  Exp. čas:1/2352.9411764706 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -
 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 04.JPG
  Exp. čas:1/2352.9411764706 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -
 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 05.JPG
  Exp. čas:1/294.29075927016 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -
 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 06.JPG
  Exp. čas:1/3134.7962382445 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -
 • TOMTOM Bandit Adventure Pack 07.JPG
  Exp. čas:1/3134.7962382445 sClona:f/2,4ISO:100Ohnisko:3.1 mmKorekce Exp.:- Objektiv:
  -

Nahoru

Představení TOMTOM Bandit Adventure Pack

V první řadě musím říct, že už balení ve kterém kameru v setu TOMTOM Bandit Premium Pack koupíte, je nekompromisní svou kvalitou a naskládáním příslušenství, ve dvou oddělených přihrádkách.

V balení spolu s kamerkou naleznete několik držáků, popruhů a udělátek, na přichycení kamerky prakticky kamkoliv.

Za větší zmínku stojí držák na řidítka, případně další tyčovitá místa. Tento držák je kovový. A to je ta jeho hlavní výhoda. Kov kombinovaný s ušlechtilým plastem dává tomuto držáku a potažmo kameře neskutečnou stabilitu a variabilitu v úhlu pohledu natáčení vašich videí. V dodávaném setu naleznete také dálkový ovladač, který lze přidělat poutkem se suchým zipem na ruku. V neposlední řadě je v tomto balení i čočka, která se nasadí na kameru a kamera je s ní vodotěsná do 40m.

A teď ke kameře jako takové.

Kamera je v kovovém plášti a tím už na první omak dává najevo svou odolnost a sportovní charakter.Perfektním řešením je akumulátor, který je dostatečně velký na to, aby dokázal napájet kameru cca 3h. Ideální je i řešení vestavěného USB konektoru, kterým můžete akumulátor rovnou nabít a není třeba využívat kabelové nabíječky, která je ale také součástí balení.Jako záznamové medium využívá kamera MicroSD karty, které se vkládají do těla s akumulátorem, který lze pohodlně po odjištění pojistky vyjmout z těla kamery.

Kamera, kromě záznamu videa využívá spoustu senzorů, které mají za úkol zaznamenat různá data jako jsou rychlost, gravitační síla, nadmořská výška, rotace, srdeční tep. Srdeční tep zaznamená pouze se snímačem, který není součástí dodávky. Všechny tyto data dává do statistik a pomocí softwaru je lze zobrazit ve výsledném videu.

 

Pomocí jednoduchého menu lze nastavit veškerá nastavení, která jsou pro sportovní kamery typická. Rozlišení, video režim, foto režim, slow motion apod. Menu jako takové lze nastavit do českého jazyka. Tato možnost se objevý s novým firmwarem, po upgradu. Po zapnutí kamery a režimu nahrávání dává vědět o změně stavu zvukovým signálem.

Výsledné video, které je jako ukázka níže vloženo, je jak uvidíte sami jedním slovem krásné. Obraz je ostrý, neroztřesený a snímač, kterým je kamera osazena zvládá velice pěkně i velký dynamický rozsah světel a stínů na scéně. Během testování se mi ani jednou nestalo, že bych měl pochybnosti o tom zda kamera natáčí či nikoliv. Tento jev se stává u konkurenčních kamer, které nemají dostatečně viditelné indikátory, popřípadě mají na ostrém světle nečitelné displeje.

Kamera má také jedno kouzelné tlačítko ,,highligts,, které po stlačení uloží do natáčeného videa značku, kterou poté využívá aplikace při automatickém sestříhání videa, aby nevynechala žádný okamžik o který nechcete při střihu přijít.

Je pravda, že TomTom si vybavuji jako velice zdařilé navigace. Vzhledem k situaci, že navigaci má dnes každý ve svém telefonu, je tohle cesta, která se zdá být dobrá. Perfektně zpracovanou sportovní kameru, která podává takové výsledky, kterýma se nelze nepochlubit vyrobí málokdo a TomTomu se to povedlo a mohu jen a jen doporučit. Snad jen jedna maličkost, která se mi moc neosvědčila je barva. Bílá barva u sportovní kamery je hned špinavá a to jsem nenatáčel motokros :)

Nahoru

Megapixel videorecenze TOMTOM Bandit Adventure Pack

Nahoru

Parametry

Ostatní
Značka: TOMTOM

Kompletní parametry Sbalit parametry

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc | Nastavení soukromí
Rozumím