Recenze Triopo B-2
Představení Triopo B-2
Hodnocení zákazníků (1)
Popis a parametry
Velice kvalitní kulová hlava s maximální nosností 8kg. (rychloupínací systém kompatibilní i s Arca-Swiss)
- Materiál: Hořčíko-hliníkové slitiny
- Průměr koule: 36 mm
- Průměr základny: 56 mm
- Výška hlavy: 100 mm
- Váha : 0,45 kg
- Nosnost: 8 kg
Triopo B-2 poskytuje maximální zatížení 8 kg což dostačuje použití s profesionální zrcadlovkou s teleobjektivem. Pro panoramatické fotografie využijete stupnici, která se nachází na spodní straně kulové hlavy. Součástí balení je rychloupínací destička, která zrychluje práci se stativem a pouzdro pro bezpečné přenášení.
Stativy a stativové hlavy
| Materiál hlavy | Hliník, Hořčík |
|---|---|
| Výška stativové hlavy | 10 cm |
| Typ stativové hlavy | Kulová |
| Rychloupínací destička | Ano |
| Vodováha | Ano |
| Panoramatická stupnice | Ne |
| Nosnost | 8000 g |
Fyzikální specifikace
| Hmotnost | 450 g |
|---|
Ostatní
| Značka | Triopo |
|---|

Ověřený zákazník Hodnotit mohou jen zákazníci, kteří produkt zakoupili.
Jiří, Brno, Řečkovice-Mokrá Hora, 24.05.2016
5