ID: 030640

Digitální kamera TrueCam A3L

  • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)

Sháníte TrueCam A3L?

„TrueCam A3L“ již není v prodeji.

Vybrat můžete z nabídky:

a nebo nás kontaktujte, poradíme vám.

TrueCam A3L je kvalitní levná FullHD kamera do auta s LED osvětlením a detekcí pohybu. Stejně tak Vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy, zvlášť pokud jedete na dalekou cestu nebo někam do přírody a chcete si uchovat hezké vzpomínky. Navíc si s kamerou TrueCam A3L můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili. Produktová sekce: Kamery do auta TrueCam

Alternativy k již neprodávanému TrueCam A3L

Naši zákazníci nejčastěji zvažují tyto alternativy k TrueCam A3L

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro TrueCam A3L

Parametry a popis

Natáčení ve FULL HD 1080p

Výstup videa je pořizován v interpolovaném FULL HD rozlišení 1080p. Kamera do auta TrueCam A3L dokáže zachytit Vaší jízdu autem i nenadálé situace, které se mohou během jízdy vyskytnout . Záběry můžete poté použít v případě nehody nebo jen pro své potřeby a zábavu.

Časová smyčka

Autokamera TrueCam A3L má funkci cyklického natáčení, díky kterému Vám nemůže dojít místo na paměťové kartě. V případě zaplnění paměti začne černá skříňka přemazávat nejstarší nahraný záznam, takže nikdy nepřijdete o ty nejaktuálnější záběry. Natáčené video lze v případě potřeby zamknout proti přepsání a funkci časové smyčky lze i vypnout.

G-Senzor

G-Senzor je snímač zaznamenávající pohyb jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, autokamera zaznamená výchylku a automaticky uzamkne aktuální záběr, aby se nemohlo stát, že se záznam nárazu ztratí či přepíše časovou smyčkou. Funkce lze také vypnout či nastavit její citlivost.

Zamykání videa

Pokud si chcete uchovat právě natáčený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a záznam se uzamkne, čímž zamezíte jeho přepsání jiným záznamem. Tlačítko lze použít kdykoliv, při prohlížení galerie nebo i v průběhu pořizování záznamu. Záznam můžete opět kdykoliv odemknout a smazat ručně.

LCD displej s českým menu

Důležitou součástí výbavy kamery do auta TrueCam A3L je LCD displej, díky kterému si můžete zkontrolovat právě natáčený záběr, nastavovat funkce autokamery a prohlížet již natočené záznamy. Ovládací menu černé skříňky TrueCam A3L je kompletně v češtině, takže Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Menu má snadno srozumitelnou strukturu a je jednoduché na obsluhu.

Detekce pohybu

Kamera TrueCam A3L začne automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb a pořídí videozáznam. Díky tomu zachytí kohokoli, kdo by chtěl Vaše zaparkované auto poškodit nebo by v jeho okolí prováděl cokoli nebezpečného. V případě takové situace pak máte v ruce jasný důkaz, ať už se jedná o zachycení podoby pachatele nebo o zdokumentování SPZ pachatele.

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Kamera je nenáročná na instalaci i na obsluhu. Zapíná se automaticky, jakmile je připojena k napájení a přestane natáčet poté, co se přestane napájet. V případě, že chcete změnit nastavení, je Vám k dispozici přehledné a intuitivní menu, díky kterému si s kamerou TrueCam A3L bez problémů poradí uživatelé všech generací bez ohledu na technické znalosti.

KONTROLA JASU

Aby záběry nebyly příliš tmavé nebo naopak přesvícené, můžete si v menu zvolit úroveň expoziční hodnoty. Čím je nastavená hodnota vyšší, tím jasnější záznamy pořídíte a naopak. Díky LCD displeji můžete ihned zjistit, jestli Vám zvolená úroveň jasu vyhovuje.

LED OSVĚTLENÍ

Palubní kamera TrueCam A3L obsahuje i funkci v podobě přisvícení LED diodami. Toto je velice praktický prvek, zvláště v případě, že potřebujete zdokumentovat nehodu, když je zrovna tma.

5MP FOTOGRAFIE

Díky kvalitnímu rozlišení 5 megapixelů najde kamera TrueCam využití i pro focení, ať už kvůli dokumentaci nehody nebo jakýmkoliv jiným účelům.

 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: AVI, JPEG
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Integrovaný GPS: Ne
Snímková frekvence u videa: 30 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 90 x 53 x 15
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
 
Ostatní
Základní příslušenství: kamera, držák nalepovací, držák přísavný, USB kabel, nabíječka
 
Obrazový snímač
Rozlišení: 5 Mpx
Typ snímače: CMOS
Poměr stran snímku: 16:9
Počet snímačů: 1
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Dotykový displej: Ne
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Rozhraní: HDMI, USB
Způsoby napájení: Akumulátor

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Komentáře (0)

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím