PN: TRUECAMA7S, ID: 030642

Digitální kamera TrueCam A7s

 • Optický zoom: 1 x
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
 • Značka: TrueCam

TrueCam A7s Výprodej

TrueCam A7s TrueCam A7s TrueCam A7s TrueCam A7s

TrueCam A7s je nejvyšší model z rodiny kamer do auta TrueCam. V základní výbavě najdete GPS modul s detekcí rychlostních radarů. Rozlišení videa lze zvolit až 2560×1080 (21:9) a 2304×1296 (16:9) při frekvenci 30 FPS. Díky vysoké kvalitě záznamu je rozeznání obličeje nebo identifikace poznávací značky ještě snadnější. Kamera zvládá prvotřídním způsobem všechny běžné situace. Natáčení v noci nebo při zhoršené viditelnosti, při jízdě proti ostrému světlu a další obtížné situace tak budou natočeny v té nejvyšší kvalitě a při maximální ostrosti. Jednoduchou instalaci a ovládání zajistí držák včetně stálého napájení. Při každodenní instalaci stačí kameru jednoduše „nacvaknout“ a můžete jet. Produktová sekce: Kamery do auta TrueCam

3 990 Kč

Skladem >5 ks

Objednejte nyní a zboží máte zítra doma!

Na splátky od 200 Kč Pro spotřebitele Pro firmy

Na protiúčet snadno Začněte výkupem starého

Rezervovat si jej můžete na prodejnách:

Lepší produkt je na dosah!

TrueCam A5 PRO WiFi 4 490 Kč s DPH

 • Optický zoom: 0 x
 • Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
 • Značka: TrueCam

TrueCam A5 PRO WiFi Jen o 500 Kč
víc

Nahoru

Recenze

Názor Megapixelu

Každý, kdo dnes pustí v televizi zpravodajství, narazí minimálně jednou na záběry z autokamer. Agresivita na silnicích je často probírané téma. Nemusí jít vždy o závažné nehody, ale i o ťukance a
Celá recenze

Václav Tršo
Vedoucí prodejny

Kompletní recenze
TrueCam A7s

Nahoru

Vybrané příslušenství

Vybrali jsme pro vás příslušenství, které by vám určitě nemělo chybět.

Všechno vybrané příslušenství
pro TrueCam A7s

Parametry a popis

Kamera TrueCam A7s je nejvyšším model z rodiny kamer do auta TrueCam. V základní výbavě najdete GPS modul s detekcí rychlostních radarů a volitelným nastavením vtipných komentářů herce Karla Zimy.

Rozlišení videa lze zvolit až 2560×1080 (21:9) a 2304×1296 (16:9) při frekvenci 30 FPS. Díky vysoké kvalitě záznamu je rozeznání obličeje nebo identifikace poznávací značky ještě snadnější. Kamera zvládá prvotřídním způsobem všechny běžné situace. Natáčení v noci nebo při zhoršené viditelnosti, při jízdě proti ostrému světlu a další obtížné situace tak budou natočeny v té nejvyšší kvalitě a při maximální ostrosti.

Jednoduchou instalaci a ovládání zajistí držák včetně stálého napájení. Při každodenní instalaci stačí kameru jednoduše „nacvaknout“ a můžete jet.

Natáčení ve FULL HD+ nebo 21:9

Kamera natáčí ve vysokém rozlišení 2304×1296 (16:9) nebo super širokém rozlišení 2560×1080 (21:9). Vysoce kvalitní záběry i v nepříznivých podmínkách jsou s touto kamerou samozřejmostí. Ať je jasné světlo, šero, noc nebo se už stmívá, Vaše záběry budou vždy dokonale ostré a jasné. Díky tomu zaznamenáte i ty nejmenší detaily jako například tvář člověka nebo SPZ jeho vozu.

Funkce TACHOMETR

Novou funkcí kamery TrueCam A7s je funkce TACHOMETR. Díky ní lze přímo na displeji kamery sledovat aktuální rychlost a směr, kterým jedete. Ten je zobrazován formou kompasu. Spolu se zobrazením aktuální rychlosti a kompasu Vás bude kamera informovat o blížícím se rychlostním radaru. Na displeji se zobrazí rychlostní limit blížícího se radaru, vzdálenost a v případě překročení rychlosti i varování. Funkci TACHOMETR využijete i jako spořič obrazovky, aby Vás neoslňoval displej kamery například při jízdě v noci.

GPS modul

GPS modul, kterým je kamera TrueCam A7s vybavena, zajišťuje mnoho funkcí, které Vám o Vaší jízdě poskytnou ještě více detailů. Díky GPS zaznamenáte trasu, kterou si můžete následně promítnout na Google Maps v SW aplikaci. V nastavení kamery můžete zvolit i záznam rychlosti a zda chcete zobrazovat rychlost přímo ve video záznamu nebo jen v SW aplikaci.

Detekce rychlostních radarů

Kamera TrueCam A7s je vybavena funkcí, ohlašující stacionární a úsekové radary, detekce jízdy na červenou a další místa, kde je dobré dbát zvýšené pozornosti. Naše databáze obsahuje více než 33 tisíc míst ve 36 evropských zemích a Rusku. Řidič je pomocí hlasových pokynů a funkce TACHOMETR upozorněn na nebezpečí nebo překročení povolené rychlosti. Databáze je maximálně přesná, aktualizace nabízíme zdarma. V menu kamery lze vybrat z několika hlasových upozornění včetně vtipných komentářů, namluvených hercem Karlem Zimou.

Rychlá každodenní instalace

Rychlá a snadná manipulace s kamerou a její příprava na jízdu je velmi důležitá při každodenním použití a nesmí Vás obtěžovat. S kamerou TrueCam A7s je instalace otázkou několika málo sekund, držák na kameru včetně připojeného napájení můžete v autě umístit na stálo a pak jen stačí kameru do držáku nasadit a můžete jet.

Časová smyčka

Nekonečné nahrávání je funkce autokamery TrueCam A7s, díky které můžete nepřetržitě cyklicky nahrávat. Jakmile dojde k zaplnění paměti, začne kamera automaticky přemazávat nejstarší záznamy a nahrazovat je novými. Nemusíte tedy přerušovat nahrávání a přemazávat ručně pořízený materiál, vše je zautomatizované. Pokud máte nějaké důležité nahrávky či fotografie, které si chcete pojistit proti smazání- můžete je jednoduše uzamknout a tím je ochránit před odstraněním. Zamknout můžete video již přímo při jeho natáčení.

G-Senzor

G-Senzor zaznamenává v trojrozměrném prostoru směr Vaší jízdy. Tyto údaje si můžete prostřednictvím SW aplikace zobrazit a analyzovat tak Vaší jízdu. Autokamera také díky tomuto senzoru pozná, že došlo k incidentu a uzamkne aktuální záběr proti smazání časovou smyčkou. V grafu je pak přesně vidět odkud přesně náraz přišel.

Zamykání videa

Aby nedošlo ke smazání důležitého materiálu v důsledku přepsaní časovou smyčkou, své záznamy si můžete zamknout. Pomocí speciální klávesy zámek můžete během natáčení či prohlížení uzamknout záznam. Tyto záznamy se pak archivují a jsou chráněné vůči smazání. Pokud se později rozhodnete, že byste je rádi odstranili, stačí záznam odemknout a následně je můžete odstranit klasickým způsobem.

LCD displej s českým menu

Přehledný 2,7″ LCD displej Vám zpříjemní a usnadní ovládání autokamery TrueCam A7s. Nezáleží zda zrovna natáčíte nebo si jen prohlížíte pořízené záznamy, displej Vám zajistí dokonalý přehled. Menu kamery je kompletně v českém jazyce a je koncipováno jednoduchou strukturou, která zajišťuje jeho intuitivnost.

Detekce pohybu

Kamera do auta TrueCam Vaše auto hlídá i ve Vaší nepřítomnosti. Díky detekci pohybu začne autokamera pořizovat záznam, kdykoli snímač zaregistruje pohyb. Pokud by do Vás někdo narazil nebo by Vám auto poškodil, máte vše nahrané v té nejvyšší kvalitě. Policii pak můžete do rukou předat jasný důkaz i se všemi detaily v podobě SPZ vozu nebo tváře pachatele.

Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)

Ke kameře do auta TrueCam A7s je možné dokoupit speciální výměnné filtry, konkrétně polarizační CPL filtr a UV filtr. Tyto filtry chrání Váš objektiv a zajišťují ještě vyšší kvalitu obrazu. Polarizační CPL filtr zajistí odstranění nepříjemných odrazů světla, odlesků a zbaví Vás rušivého zobrazení čelního skla auta. UV filtr zase v případě potřeby zajistí větší živost a sytost barev, celý obraz pak vypadá přirozeněji. Filtry nejsou součástí základního balení!

Noční režim

Natáčení za špatných světelných podmínek v šeru nebo v noci není pro kameru do auta TrueCam A7s žádný problém. Vynikající optika se skvělou světelností zajistí kvalitní a přehledné záběry i v noci. Nejste omezování ničím a máte jistotu, že záběry pořízené touto autokamerou budou vždy maximálně kvalitní.

Funkce HDR

Funkce HDR (High Dynamic Range) zajistí, že se Vaše kamera vypořádá i s obtížnými kontrastními záběry. Typickými příklady takto světelně nevyvážených míst mohou být kontrasty mezi světlem a stínem či noční záběry silnice se světly protijedoucích aut. Funkce HDR Vám zajistí kvalitní záběry i v těchto situacích.

RYCHLÉ VYPNUTÍ LCD DISPLEJE

Pokud Vás displej rozptyluje nebo oslňuje, můžete jej jednoduše vypnout stiskem jednoho tlačítka. Stejným způsobem jej samozřejmě lze zase zapnout. Je zde možnost i nastavit automatické vypnutí a po uběhnutí Vámi zvoleného času se displej přepne do úsporného režimu.

 

RYCHLÉ VYPNUTÍ ZVUKU

Kamera disponuje kvalitním mikrofonem, pokud Vám však například z nenadání zvoní telefon a vy nestojíte o nahrávání zvuku, můžete nahrávání zvuku ihned vypnout stiskem jediného tlačítka. Následným stiskem tlačítka můžete opět nahrávání zvuku aktivovat.

 

OKAMŽITÉ FOTO

Kamera do auta disponuje speciálním pohotovostním tlačítkem pro focení. Pokud potřebujete během natáčení rychle pořídit fotografii, nemusíte nic složitě nastavovat a jednoduše stisknete tlačítko pro fotografování. Autokamera TrueCam A7s umí softwarově pomocí stisknutí tlačítka udělat i fotografie z již natočených videozáznamů.

 

KONTROLA JASU

Kamera do auta TrueCam A7s nabízí široké spektrum stupňů jasu, díky kterým si můžete přesně zvolit požadovanou hodnotu. Před samotným natáčením se můžete přesvědčit na LCD displeji, zda je to opravdu ta, kterou potřebujete.

 

ZOBRAZENÍ JMÉNA ŘIDIČE

Tuto funkci ocení zejména ti, jejichž auto používá více osob nebo majitelé firemních vozů. Do paměti autokamery zanesete jméno řidiče, který auto používá, aby nedošlo k nežádoucí záměně. Pokud by bylo potřeba, můžete řidiče snadno identifikovat. Po zapnutí této funkce se jméno řidiče zobrazí přímo v záznamu.

 

180° OTOČENÍ OBRAZU

S kamerou do auta TrueCam A7s se nemusíte přizpůsobit, autokamera se přizpůsobí Vám. Nastavte ji jak potřebujete, tak aby Vám v autě nepřekážela. Kamera zvládá bez problému nahrávat i vzhůru nohama, stačí zvolit režim otočení o 180° a menu, obraz a veškeré další informace na displeji se analogicky otočí a Vám bude nabídnuto klasické zobrazení.

 

LED PŘISVÍCENÍ

Kamera TrueCam A7s disponuje zdrojem LED osvícení. Toto osvětlení poslouží pro přisvícení ve špatných světelných podmínkách. Pokud potřebujete například v noci zdokumentovat nehodu, jednoduše kameru odejměte ze skla a díky LED osvětlení získáte potřebný důkazní materiál a dokumentaci bez ohledu na denní dobu či prostředí.

 

PODSVÍCENÍ TLAČÍTEK

Maximální komfort používání kamery je zajištěn i v noci pomocí podsvícených tlačítek. Podsvícená tlačítka jsou skvěle viditelná i za tmy a vy nemusíte hledat žádný jiný zdroj světla, abyste kameru mohli ovládat. Pokud Vás tato funkce obtěžuje, je samozřejmě možné podsvícení kdykoliv vypnout.

 

VOLITELNÉ ZOBRAZENÍ RYCHLOSTI

Pokud chcete nahrávat opravdu autentické nahrávky s řadou užitečných informací přímo ve Vašem záznamu se může zobrazovat aktuální rychlost. Tuto funkci můžete kdykoliv vypnout a záznam o rychlosti si uchovávat pouze pro soukromé potřeby zobrazitelný v softwarové aplikaci.

VOLITELNÉ ZOBRAZENÍ POLOHY

Další zajímavou možností u autokamery TrueCam A7s je zobrazení Vaší polohy přímo ve videu. To je možné díky GPS modulu. V případě, že nechcete tuto informaci ve Vašem video záznamu, lze funkci snadno vypnout a záznam o poloze si uchovávat pouze pro soukromé potřeby zobrazitelný v softwarové aplikaci.

 

SPOLUPRÁCE S GOOGLE MAPS

Autokamera TrueCam A7s využívá pro uživatelsky přívětivé chování služby aplikace Google Maps, díky které pohodlně získáte přehled o průběhu své cesty. V případě častějších cest na větší vzdálenost si na základě záznamu uděláte dobrou představu o rychlosti a délce a můžete svou jízdu zpětně analyzovat. Tuto funkci ocení zejména sportovní a profesionální řidiči.

SOFTWAROVÁ APLIKACE

Moderní autokamera TrueCam A7s nabízí možnost využití chytré a užitečné softwarové aplikace, díky které máte možnost sledovat na jedné obrazovce pořizované video, zobrazení trasy na mapách Google, graf rychlosti a záznam pohybu gravitace, který je získán díky internímu G-senzoru kamery.

Obrazový snímač
Formát snímače: 1/3
Rozlišení: 5 Mpx
Obrazový snímač: CMOS
Poměr stran snímku: 21:9
Počet snímačů: 1
 
Objektiv
Optický zoom: 1 x
3D objektiv: Ne
 
Fotografování
Expoziční režimy: P
3D režim: Ne
 
Vyvážení bílé
Vyvážení bílé barvy: Automatické
 
Hledáček
Typ hledáčku: Nemá
 
LCD
Velikost displeje: 2,7 "
Dotykový displej: Ne
Výklopný displej: Ne
 
Blesk
Vestavěný blesk: Ne
 
Záznam
Typ paměťového media: Micro SD
Formáty souborů: JPEG, MOV
Rozlišení videa: Full HD (1920×1080)
Audiozáznam: Ano
Integrovaný GPS: Ano
Stereo zvuk: Ano
Snímková frekvence u videa: 45 sn./s
 
Obecné
České menu: Ano
 
Rozhraní a napájení
Dálková spoušť: Ne
Rozhraní: USB, HDMI
Způsoby napájení: Akumulátor
 
Fyzikální specifikace
Rozměry v mm: 103 x 51 x 40
Barva: černá
Vodotěsnost: Ne
Utěsnění (prach/vlhkost): Ne
 
Ostatní
Číslo produktu:TRUECAMA7S
Příslušenství v balení: kamera, GPS modul, držák nalepovací, držák přísavný, nástavec, USB kabel, HDMI kabel, autonabíječka, obal a Software
Značka: TrueCam

Kompletní parametry a popis výrobce Sbalit parametry a popis

Nahoru

Nejčastěji zvažované varianty

Ke zboží TrueCam A7s naši zákazníci nejčastěji zvažují následující alternativy:

Nahoru

Komentáře (10)

Zobrazeny komentáře (18 - 9)

 • 18

  Dziobek

  Reaguje na (17) | Dobrý den, přiloženým miniUSB kabelem do kamery a druhým koncem kabelu do autozapalování.

  Dalibor Dziobek - Megapixel, Specialista na fototechniku, 27.03.2019 | Reagovat

 • 17

  Avatar

  Jak se připojí kamera ke zdroji.Na kabel k nabíječce?Děkuji

  Borovička Jindra, 27.03.2019 | Reagovat

 • 16

  Tršo

  Reaguje na (15) | Dobrý den, pomocí GPS v kameře zaznamenáte trasu, kterou si můžete následně promítnout na Google Maps v SW aplikaci. V nastavení kamery můžete zvolit i záznam rychlosti a zda chcete zobrazovat rychlost přímo ve video záznamu nebo v SW aplikaci. S pozdravem Václav Tršo

  Václav Tršo - Megapixel, Vedoucí prodejny, 13.10.2017 | Reagovat

 • 15

  Avatar

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné následně z kamery získat nějaký soubor ve kterém by byl uložen záznam trasy - např. csv - GPS souřadnice, čas... Děkuji

  Ivo Zahradníček, 13.10.2017 | Reagovat

 • 14

  Avatar

  Reaguje na (13) | Reaguje na (13) | Dobrý večer. Jsem moc rad že jste mi odpověděl. Myslel jsem že kamera má problém teď jsem rád ze to tak neni . V každém případě jsem s výrobkem spokojený po všech stránkách .

  Kostas Ntalos, 09.08.2017 | Reagovat

 • 13

  Tršo

  Reaguje na (12) | Dobrý den, přístroj je určen k použití při stálém připojení k nabíječce v autě a má pouze záložní baterii, která slouží k tomu, aby nedošlo k přerušení záznamu, pokud je náhodou na pár vteřin nabíječka vypojena. Tudíž výměnou akumulátoru byste nedosáhl změny, avšak výměna je možná zasláním do servisního střediska.

  Václav Tršo - Megapixel, Vedoucí prodejny, 07.08.2017 | Reagovat

 • 12

  Avatar

  (9). Dobrý den. Zajímalo by mě proč mi baterie u kamery po plném nabití a vytažení z auta vydrží jen nékolik minut a pak dojde i obraz jak při natáčení tak i při přehrávání . Je možná výměna baterie ? Dík moc za odpověď

  Kostas Ntalos, 05.08.2017 | Reagovat

 • 11

  Avatar

  Reaguje na (1) | Dobrý den, už zřejmě znáte odpověď na svůj dotaz, jenom moje zkušenost z dnešního dne, kdy jsem se zajímal o tento výrobek a bylo mi řečeno, že až na opožděný signál GPS (často reklamovaný), dobrý. Takže zřejmě vada není jen ve Vašem přístoji .

  norbert ozner, 26.06.2017 | Reagovat

 • 10

  Avatar

  Reaguje na (9) | Dobrý den, mělo by to být až 64GB. Doporučil bych tuto kartu. Děkuji

  Václav Křížek - Megapixel, Komunitní specialista, 20.03.2017 | Reagovat

 • 9

  Schlosser

  Mohu vědět maxymalní velikost pamětové karty a cca delka nahravaní? Dekuji za odpověd .

  Karel Schlosser, 18.03.2017 | Reagovat

Všechny komentáře

Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Nahoru

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 5 000 Kč

Nahrát

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním cookies a využití osobních údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Tyto souhlasy můžete kdykoliv změnit, vypnout nebo upravit v Nastavení soukromí, které otevřete kliknutím na odkaz níže.
Dozvědět se víc
Rozumím