Magazín

Produktové aktuality

Tvořte bez hranic s novinkou Panasonic Lumix S5 IIx a externím diskem SanDisk, který získáte k předobjednávce zdarma

Lucie VořechováAktualizováno: 17. 5. 2023 v 9:34 • Rubrika: Produktové aktuality

Tvořte bez hranic s novinkou Panasonic Lumix S5 IIx a externím diskem SanDisk, který získáte k předobjednávce zdarma

V lednu byl na trh uvedený nový Lumix S5 II, který předčil své předchůdce inovovaným autofokusem a stabilizací. Společně s ním byl představený i ještě o něco vymazlenější model, Lumix S5 IIx, ke kterému nyní při předobjednávce obdržíte i dárek v hodnotě 4 490 Kč v podobě externího disku SanDisk. Využijte této jedinečné příležitosti a ponořte se do tvorby naplno.

Obsah

Fotíte? A natáčíte videa? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, měli byste zbystřit. Už od června bude totiž dostupná hybridní novinka Panasonic Lumix S5 IIx. Proto jsme si pro vás připravili speciální akci, kdy k předobjednávkám od 30. 3. do 15. 5. 2023 k tomuto modelu získáte SanDisk SSD Extreme Portable V2 2TB (1050 MB/s) v hodnotě 4 490 Kč zdarma. Tak už dál neváhejte a zarezervujte si svůj Lumix DC-S5 IIx.

Chci Panasonic Lumix S5 IIx

 

Panasonic Lumix S5 IIx

Kreativní tvůrce, kteří si vybírají novou techniku na základě poměru výkon a cena, osloví Panasonic Lumix S5 IIx. Novinka disponuje 24,2 Mpx full-frame snímačem a novým procesorem s L² Technologií, která zajišťuje kvalitní obraz.

Nový Lumix S5 IIx | Megapixel

Model nabízí Dual Native ISO pro fotografování s vysokou citlivostí a široký dynamický rozsah, který je podpořený technologií automatického ostření Phase Hybrid AF. Funkce Phase Detection AF s 779 body ostření dokáže rozeznat a sledovat objekty v různých situacích, a to i v pohybu. 

Při focení a natáčení z ruky oceníte vylepšenou stabilizaci obrazu Active I.S, která umožňuje tvořit bez použití stativu nebo stabilizátoru. 

V případě, že potřebujete vyfotit snímek s co nejvíce detaily, využijete režim High Resolution Mode, který pomocí stabilizace automaticky pořídí osm snímků za sebou a synchronizuje je do ekvivalentu rozlišení 96 Mpx.

Výklopný dotykový displej | Megapixel

Nový Lumix S5 IIx je oproti dříve vydané verzi Lumix S5 II zaměřený více na natáčení videa. Umožňuje RAW výstupy přes HDMI pro záznam na Atomos Ninja V. Dále nabízí nahrávání s vysokým datovým tokem ve formátu ALL-Intra, ProRes a USB-SSD. Videozáznamy můžete tvořit v rozlišení až 6K/30p 4:2:0 10bit a díky dostupnému profilu V-Log, V-Gamut a dalším pomocným LUTs mít kontrolu nad barvami v postprodukci.

Chcete se účastnit živého vysílání? Lumix S5 IIx vám to v kombinaci s aplikací LUMIX Sync umožní. Model podporuje bezdrátový IP stream, USB tethering do chytrých telefonů a kabelový IP stream.

V případě, že vás venku zastihne nepříznivé počasí, můžete dál bez obav tvořit. Novinka je odolná vůči prachu, stříkající vodě a integrovaný chladící ventilátor prodlužuje dobu provozu při vyšších teplotách.

Co v neposlední řadě na modelu oceníte, je jeho bohatá konektivita. USB 3.2 Gen2 Type-C nabije fotoaparát za chodu a k dispozici je i univerzální konektor HDMI typu A. Nechybí ani duální slot pro SD karty pro neomezenou tvorbu. 

Chci Panasonic Lumix S5 IIx

SanDisk SSD Extreme Portable V2 2TB

Přenosný SSD disk SanDisk Extreme Portable V2 2TB využívá rychlou technologii NVMe, díky které dosáhne přenosu v rychlosti až 1 050 MB/s.

Externí SSD disk | Megapixel

Odolné pouzdro se stupněm krytí IP55 chrání váš obsah před prachem a vodou. Oceníte jeho kompaktní rozměry, 100,5 × 52,4 × 8,9 mm, a váhu pouhých 700 g. Vzít si jej díky tomu můžete do kapsy nebo fotobatohu i na delší cesty. 

Obsahem balení je USB-C kabel a redukce z USB-C na USB-A

Tento SSD disk dostanete zdarma při předobjednávce Panasonic Lumix S5 IIx v termínu od 30. 3. do 15. 5. 2023.

Chci Panasonic Lumix S5 IIx

Prodejte nám starou techniku a pořiďte si novou s výkupním bonusem až 20 %!

Máte doma starý fotoaparát, pro který už nemáte využití, a chcete si pořídit nový? Prodejte nám starý model a nový si kupte s výkupním bonusem až 20 %!

Kolik za svou stávající techniku můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita Panasonic | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.