Magazín

Produktové aktuality

Tvořte u nás s profesionální technikou! Pozvedněte nahrávání podcastů, střih videa a úpravu fotek na vyšší level

Tom KalousAktualizováno: 25. 2. 2020 v 13:54 • Rubrika: Produktové aktuality

Tvořte u nás s profesionální technikou! Pozvedněte nahrávání podcastů, střih videa a úpravu fotek na vyšší level

Vždycky jste si přáli vyzkoušet práci na výkonných Apple počítačích, zkalibrovaném fotografickém monitoru nebo třeba vychytaném grafickém tabletu? Nevlastníte studiový mikrofon a přesto s ním chcete zkusit tvořit? Na naší brněnské pobočce máte vše k dispozici.

Vyzkoušení studia je zcela zdarma. Pokud máte zájem o privátní nebo pravidelné využití, kontaktujte prosím brno@megapixel.cz, kde vám nacení pronájem dle vašich požadavků.

Co u nás najdete?

Světlo je základ, no ne? A to jsme při stavbě tohoto malého studia brali v potaz. Jistě vám přijdou vhod světla simulující denní svit nebo přesně zkalibrované monitory, díky kterým můžete při práci i tisku vyladit barvy na maximum. Pohrát si můžete se 3 různými Apple počítači, které jsou napojené na profi monitory BenQ a EIZO. Ke kresbě či úpravě fotek jistě využijete grafické tablety a nechybí ani tiskárny, externí klávesnice nebo třeba sluchátka. Tady vám práce prostě půjde od ruky.

Pracovní stanice na střih videa

Pokud se chcete věnovat videu, je třeba mít příslušnou techniku na natáčení, ale také zpracování. Počítač je mnohdy stejně důležitý jako záběry samotné. Díky spojení výkonného počítače, příslušného střihačského programu a vaší kreativity dokážete dát dohromady mistrovské dílo, které ohromí. Video budete stříhat v programech Final cut, Premiere Pro i iMovie. Pokud byste chtěli, můžete samostatně pracovat i se zvukem v programu Audacity.

Pracovní stanice na retuš, grafiku

Retušujete pomocí myši či trackpadu? Stavte se u nás a vyzkoušejte práci s pořádným grafickým tabletem. Díky použití pera a ladným pohybům vaší ruky docílíte mnohem přesnějšího a rychlejšího maskování. Stejně tak můžete využít Wacom Cintiq Pro 24 a vytvářet různou grafiku, loga nebo třeba celý komiks. Pro editaci fotek je určený výkonný Apple Mac Mini, na kterém naleznete programy Adobe Photoshop CC nebo Capture One.

Pracovní stanice na podcast + audio

Když už si sestříháte video na vedlejším počítači určeném pro střih, můžete si na audio stanici nahrát třeba voice over a okořenit tím váš klip ještě víc. Mikrofony se ale dají také využít pro v dnešní době velmi oblíbené podcasty, které se staly trendem dnešní doby. Velká většina posluchačů si podcast oblíbila především kvůli tomu, že se nemusí soustředit na vizuální prvky a mohou při poslechu dělat spousty jiných věcí, jako například vařit, řídit auto či sportovat. K záznamu zvuku jsou zde dva studiové mikrofony zapojené do zvukové karty a také program Audacity.

Sdílet na


Komentáře k článku

j

Nejlepší České podcasty na Poslouchejto.cz .

1

jana, 24. 01. 2021 |Reagovat

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.