Magazín

Produktové aktuality

Tvořte ultraširokoúhlé záběry s kompaktní novinkou Tamron 11-20 mm f/2,8 pro Fujifilm X

Lucie VořechováVydáno: 20. 2. 2023 v 15:01 • Rubrika: Produktové aktuality

Tvořte ultraširokoúhlé záběry s kompaktní novinkou Tamron 11-20 mm f/2,8 pro Fujifilm X

Společnost Tamron uvedla na trh nový objektiv pro majitele bezzrcadlovek s bajonetem Fujifilm X. Jedná se o ultraširokoúhlý model, který zajistí mimořádné pozorovací úhly a své využití najde kromě focení i v natáčení videí. Co vše nám může nabídnout zjistíte v našem článku.

Obsah

Tamron 11-20 mm f/2,8 Di-III-A RXD

Plánujete cestu za pohádkovou krajinou, baví vás street foto nebo se rádi touláte ulicemi a fotíte architekturu? Pro všechny tyto fotografické disciplíny se skvěle hodí novinka od Tamronu.

Chci Tamron 11-20 mm

Objektiv Tamron pro krajináře | Megapixel

Objektiv s ohniskem 11-20 mm (ekv. 16,5-30 mm) se vyznačuje konstantní světelností f/2,8, která umožňuje jeho použití i v horších světelných podmínkách. 7lamelová clona dokáže vykouzlit příjemný efekt bokeh a oddělit snímaný subjekt od svého pozadí.

Optický design je tvořený z 12 členů v 10 skupinách a zahrnuje jeden XLD, dva LD a dva asférické prvky, které zaručují ostrý a detailní obraz a eliminaci chromatické aberace. Za zmínku stojí i vrstva BBAR, kterou je objektiv opatřený. Ta potlačuje odlesky, zabraňuje ghostingu a přispívá k přirozenému podání barev. 

Kromě toho optika disponuje antireflexní a high-tech vrstvou FLR, která odpuzuje z přední čočky kapky oleje či vody a usnadňuje její čistění. 

Chci Tamron 11-20 mm

Objektiv pro Fujifilm | Megapixel

Zabýváte se focením makra? I zde je pro vás novinka ideální volbou. Minimální zaostřovací vzdálenost činí 15 cm při nejkratším ohnisku a maximální poměr zvětšení je 1:4. Můžete tak zkoumat svět hmyzu a užít si detailní snímky. Na své si přijdou i videomakeři. Krokový motor RXD totiž zajišťuje tichý interní autofokus, který své uplatnění najde i v natáčení dynamických záběrů s pomocí gimbalu

To vše je dodáno v odolné a kompaktní konstrukci, která zvládne povětrnostní vlivy i vlhkost. Objektiv váží pouhých 335 g a jeho délka činí 86,2 mm

Chci Tamron 11-20 mm

Ultraširokoúhlý objektiv | Megapixel

Vyměňte starý objektiv za nový s výkupním bonusem až 20 %!

Máte v plánu pořízení novějšího modelu? Přineste nám svůj starý funkční a my vám za to přihodíme navíc až 20% bonus na nákup nové fototechniky. Spočítejte si v naší kalkulačce, kolik za svůj stávající objektiv můžete obdržet.

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Komunita krajina | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.