Týden se Samsungem Produktové aktuality

Týden se Samsungem

Vydáno: 15. 10. 2009 v 9:00 • Rubrika: Produktové aktuality

Digitální fotoaparáty Samsung jsou velice atraktivní a nabízejí spoustu zajímavých a ojedinělých funkcí, které jsou určeny i pro náročnější uživatele. Proto jsme pro vás na našich prodejnách připravili zajímavé prezentace, na kterých se budete moci tyto velmi zajímavé přístroje vyzkoušet. V průběhu týdne se Samsungem máte také možnost zakoupit vybrané digitální fotoaparáty a videokamery s dárky zdarma.

V průběhu týdne se Samsungem jsme si pro vás připravili výhodnou nabídku

Fotoaparáty Samsung se skvělými dárky zdarma

Vybrat si můžete z následujících možností:

Zároveň můžete také využít možnosti výhodného nákupu. Právě probíhá

Vyprodej starších modelů:

Prezentace fotoaparátů Samsung

Na těchto prezentacích, kterými vás bude provázet zástupce společnosti Samsung, se můžete seznámit s většinou modelů, které tento výrobce nabízí. Především se můžete těšit na dva výjimečné modely, které svými parametry patří k nejlepším ve své třídě a nabízejí dokonce druhý displej pro focení autoportrétů!

Seznámit se můžete především s těmito modely:

Samsung ST550
Ať zachycujete ty nejmenší detaily z velké dálky nebo fotografujete sami sebe v neopakovatelném okamžiku, robustní funkce fotoaparátu ST550 jsou zárukou dokonalého snímku při každém stisknutí spouště. Nebo při každém dotyku. 3,5" širokoúhlý dotykový displej 1.152 K a zabudovaný hmatový vibrační efekt poskytují veškerou zpětnou vazbu, kterou potřebujete k pořizování úžasných záběrů. A díky technologii uživatelského rozhraní Smart Gesture fotoaparát reaguje na jednoduché zatřesení.

Samsung ST500
Samsung ST500 nabízí v podstatě shodné vlastnosti, jako model ST550. Robustní funkce fotoaparátu ST500 jsou zárukou dokonalého snímku při každém stisknutí spouště. Nabízí vynikající 3" širokoúhlý dotykový displej 320 K a zabudovaný hmatový vibrační efekt poskytující veškerou zpětnou vazbu, kterou potřebujete k pořizování úžasných záběrů. A díky technologii uživatelského rozhraní Smart Gesture fotoaparát reaguje na jednoduché zatřesení.

Přijďte se k nám podívat, může se to vyplatit!Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím