Magazín

Produktové aktuality

Ultraširokoúhlý a výkonný, to je nový objektiv Leica DG Summilux 9 mm f/1,7 ASPH od Panasonicu

Lucie VořechováAktualizováno: 25. 5. 2022 v 12:17 • Rubrika: Produktové aktuality

Ultraširokoúhlý a výkonný, to je nový objektiv Leica DG Summilux 9 mm f/1,7 ASPH od Panasonicu

Zabýváte se tvorbou fotografií i videí? Tak to vás potěší novinka od Panasonicu. Širokoúhlý objektiv s jasnou světelností využijete při záběru krajiny i detailní fotografii.

Obsah

Leica DG Summilux 9 mm f/1,7 ASPH

Panasonic vyslyšel přání svých fanoušků a doplnil řadu objektivů Leica DG Summilux o širokoúhlý objektiv Leica DG Summilux 9 mm f/1,7 ASPH, který vyniká krátkou ohniskovou vzdáleností pouhých 9 mm (ekv. 18 mm pro fullframe) a rychlým výkonem automatického ostření. Minimální zaostřovací vzdálenost 9,5 cm dovoluje popustit uzdu fantazii a pohrát si s perspektivou a kompozicí při snímání. Leica DG Summilux 9 mm f/1,7 ASPH je navržený pro digitální bezzrcadlovky Micro 4/3 a díky jeho optické výkonnosti ho při své tvorbě využijí jak foto, tak video tvůrci. Jasná světelnost f/1,7 je ideální pro práci ve špatných světelných podmínkách. O příjemný kruhový bokeh se při tvorbě snímků s malou hloubkou ostrosti postará zaoblená sedmilamelová clona. 

Chci Panasonic Leica DG Summilux 9 mm

Nový objektiv Panasonic | Megapixel

Pro fotografy i video tvůrce

Videomakeři ocení především plynulé změny expozice při nahrávání videa pomocí mikro krokového ovládání clony a potlačení nežádoucího jevu Focus Breathingu. Díky své váze pouhých 130 g je objektiv lehký a snadno přenosný. Jeho konstrukce byla vytvořená tak, aby snesla práci ve ztížených podmínkách, nemusíte se tedy bát vzít ho do terénu. Hravě odolá prachu, dešti i mrazu. Pokud byste i tak měli obavy, můžete ho díky přednímu závitu s průměrem 55 mm doplnit volitelným UV filtrem, abyste zamezili poškození optického členu při focení makra, nebo jakýmkoliv jiným filtrem podle vašeho záměru.

Leica DG Summilux 9 mm f/1,7 ASPH je použitelný nejen pro více fotožánrů, jako je makro, street foto, architektura či krajina, ale je také skladný, snadno přenosný a vždy připravený k akci. 

Přineste nám váš starý objektiv a získejte výkupní bonus na nový!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Panasonic | Megapixel

 

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.