Unikátní snímky z ostrova lidojedů! Produktové aktuality

Unikátní snímky z ostrova lidojedů!

Aktualizováno: 25. 9. 2007 v 13:51 • Rubrika: Produktové aktuality

Díky jednomu z našich zákazníků máme jedinečnou možnost představit vám fotografie, které se tak často nevidí. Snímky pochází z Papuy-Nové Guineje, kde navštívil a vyfotografoval domorodé obyvatele v jejich přirozeném prostředí.

Pan Blažek z Prahy, který podniká cesty do neprobádaných končin naší planety, se s námi a našimi zákazníky podělil o několik v dnešní době skoro neuvěřitelných fotografií. A vzhledem k tomu, že se jedná o fotografie, které se nevidí každý den, velice rádi vám je nabízíme k prohlédnutí.

Je opravdu velmi zvláštní uvědomit si, že i dnes, na začátku 21. století, existují místa na Zemi, kam prakticky vůbec nezasáhla moderní civilizace. V prostředí, ve kterém by naprostá většina z nás měla velký problém s holým přežitím si žijí domorodí Papuánci již po staletí způsobem života, který se za tu dobu příliš nezměnil. Nejsou nijak ovlivněni a stresováni ekonomickou situací, mobilními telefony a nebo termíny v práci...

Protože se zde zabýváme fotografickou technikou, neměly by tedy chybět alespoň základní technická data. Všechny zde uvedené fotografie byly pořízeny fotoaparátem Canon EOS 1D Mark III a objektivem Canon EF 50mm F1,2 L USM.

Tímto autorovi velice děkujeme za poskytnutí snímků.


Dopřejte si chvilku klidu a pojďte nahlédnout do jiné dimenze...Vložit nový komentář

: *

:

: *


Tip: odkaz na konkrétní komentář vytvoříte tak, že napíšete jeho číslo do hranatých závorek. Příklad: [1] na webu zobrazí odkaz na komentář číslo 1

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru, děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.


Související články

Fotografie z galerie

Přejít do galerie

Související články

Nové recenze

Přihlásit

Přihlásit pomocí Facebooku

nebo e-mailem


Košík

Způsoby doručení

Doprava zdarma od 10 000 Kč

Nahrát fotku

Do fotosběrny Do galerie

Do fotosběrnyDo galerie

Používáme cookies, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší možné služby na našich webových stránkách. Dozvědět se víc.
Souhlasím