Magazín

Produktové aktuality

Uplatněte cashback až 5 000 Kč na vybrané objektivy OM System

Lucie VořechováAktualizováno: 3. 11. 2022 v 9:56 • Rubrika: Produktové aktuality

Uplatněte cashback až 5 000 Kč na vybrané objektivy OM System

Ať už fotíte krajiny, portréty, produktové foto nebo makro, v nabídce objektivů OM System si jistě vyberete ten nejvhodnější pro svůj oblíbený žánr. Využijte cashback a ušetřete při zpětné slevě až 5 000 Kč na svůj oblíbený kousek.

Obsah

Podmínky akce

Zakupte od 3. 11. 2022 do 1. 1. 2023 vybraný objektiv OM System. Produkt posléze zaregistrujte nejpozději do 15. 1. 2023 na stránce My Olympus a zpětná sleva je vaše!

Zobrazit celou nabídku

Olympus M.ZUIKO 8-25 mm f/4 PRO

Nevídaný rozsah ohniska poskytuje objektiv M. Zuiko 8-25 mm, který po přepočtu nabízí pole 16-50 mm, což z něj dělá skvělého adepta pro focení reportáží, krajin, architektury, street foto, ale i natáčení videí.

8-25 mm | Megapixel

Díky rychlému AF systému vám neunikne žádný záběr. Sestava optických členů zajišťuje eliminaci chromatické aberace a minimalizaci nežádoucích odlesků světla. Nejnižší clonové číslo činí f/4. I s plně otevřenou clonou získáte snímky s vysokým rozlišením a působivou ostrostí.

Kovová konstrukce s klasifikací IPX1 odolá stříkající vodě, prachu a mrazu až do -10°C. Při svých výpravách se tedy nemusíte obávat špatného počasí a vyrazit na lov fotek i za horších klimatických podmínek. To vše je zabaleno v kompaktním a lehkém těle s váhou pouhých 411 g a délkou 8,85 cm. Zabalte svůj objektiv do M. Zuiko 8-25 mm do brašny a vyrazte ven objevovat svět.

Chci M.ZUIKO 8-25 mm

Aktuálně při uplatnění cashbacku ušetříte při koupi M. Zuiko 8-25 mm 5 000 Kč.

Krajina | Megapixel
Autor: Milan Strachota

Olympus M.ZUIKO ED 60 mm f/2,8 macro

Makroobjektiv M.ZUIKO ED 60 mm se zvětšením až 1:1 zaostří už ze vzdálenosti 19 cm. Kromě makro focení jej však využijete i na krajiny a portréty. Právě u portrétů oceníte světelnost f/2,8, která vykouzlí sametový efekt bokeh a nechá vyniknout focený objekt na rozmazaném pozadí. Zaostřovací systém s MSC mechanismem zajistí přesné záběry i těch nejmenších detailů. 

Makroobjektiv | Megapixel

Speciální ukazatel na těle objektivu vám znázorní aktuální zaostřovací vzdálenost. Při své tvorbě jistě oceníte možnost pořídit posuvnou sluneční clonu, kterou není nutné z optiky sundavat.

Objektiv je robustný, avšak lehký. Váží jen 185 g a měří 82 mm. Při svém objevování světa hmyzu nezapomeňte na přední optiku nasadit filtr pro její ochranu nebo pro dosažení speciálních efektů. 

Chci M.ZUIKO ED 60 mm

Při pořízení M.ZUIKO ED 60 mm můžete využít cashback 2 500 Kč.

Detailní fotografie | Megapixel
Autor: Jindra Eschler

Olympus M.ZUIKO ED 40-150 mm f/2,8 PRO

První zoom teleobjektiv M.ZUIKO ED 40-150 mm okouzlí svým přiblížením 3,75x. Při přepočtu činí ohnisková vzdálenost 80-300 mm, což už je slušné přiblížení pro vzdálené objekty, jako jsou divoká zvířata nebo sportovci při svém výkonu. 

Teleobjektiv | Megapixel

Clona f/2,8 je ideální pro kreativní tvorbu i za horších světelných podmínek. Skvěle se hodí pro portréty, módu, street foto nebo již zmíněný wildlife či sport

Minimální zaostřovací vzdálenost činí 70 cm. S váhou 880 g se objektiv už trochu pronese, ale pro parametry, které nabízí, se rozhodně vyplatí nenechávat ho doma. Pokud chcete optiku snadno a hlavně bezpečně přenést, vybavte se pohodlným a všestranným fotobatohem z naší nabídky, který unese jak vaší celou fotovýbavu, tak i svačinu na delší cesty.

Chci M.ZUIKO ED 40-150 mm

Uplatněte při koupi M.ZUIKO ED 40-150 mm cashback 5 000 Kč a ušetřete.

Zmrazený pohyb | Megapixel
Autor: Jaroslav Polcer

Pořiďte si nový objektiv s 20% výkupním bonusem

Rádi byste si pořídili nový objektiv, ale už na něj doma není místo? Prodejte nám svou starou funkční optiku a pořiďte si novou, navíc s výkupním bonusem až 20 %! Kolik za svou stávající techniku můžete obdržet zjistíte v naší kalkulačce: 

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.