Magazín

Produktové aktuality

Uplatněte cashback až 8 750 Kč při nákupu Olympus OM-D E-M5 Mark III a vybraného objektivu

Lucie VořechováVydáno: 1. 9. 2022 v 9:02 • Rubrika: Produktové aktuality

Uplatněte cashback až 8 750 Kč při nákupu Olympus OM-D E-M5 Mark III a vybraného objektivu

Přemýšlíte o obnově své fototechniky? Pokud si do konce října pořídíte fotoaparát Olympus E-M5 Mark III s jedním z vybraných objektivů, můžete uplatnit cashback až 8 750 Kč! Čím si uděláte radost?

Obsah

Podmínky akce

Zakupte u nás od 1. 9. do 30. 10. 2022 fotoaparát Olympus OM-D E-M5 Mark III s jedním z vybraných objektivů a užijte si zpětný bonus až 8 750 Kč! Stačí se do 13. 10. 2022 registrovat na stránce MyOlympus a cashback je váš.

Vybrané objektivy 

Olympus OM-D E-M5 Mark III

Bezzrcadlovka Olympus OM-D E-M5 Mark III s bajonetem typu Micro 4/3 disponuje rozlišením 20,4 Mpx a snímačem Live MOS. Jedná se o fotoaparát, který využijí pokročilí a profesionální fotografové, kteří ocení obrazovou kvalitu s minimálním zkreslením. 

Automatické zaostřování s fázovou detekcí a 121 zaostřovacími body dokáže zachytit sportovní výkony nebo divokou přírodu. Se sekvenční rychlostí snímání až 10 snímků za sekundu a podporou funkce AF/AE tracking budou vaše snímky ostré a detailní i při snímání pohybujících se objektů.

5osá stabilizace obrazu společně s procesorem TruePic VIII umožňuje docílit vysoké míry stabilizace a eliminovat otřesy. Focení z ruky tak není problém. 

Chci Olympus M5 Mark III

Olympus Mark | Megapixel

Za zmínku stojí určitě funkce jako Live Composite, kterou využijete pro malování světlem, nebo Pro Capture, kdy v momentu namáčknutí spouště začne fotoaparát ukládat snímky do vyrovnávací paměti a vy jste tak schopni zachytit i nepředvídatelné situace, jako je blesk nebo vzlet ptáka.

Nezapomeňme také na Tripod High Res Shot funkci, která pořídí sekvenci 8 záběrů, jenž jsou následně sloučené do jednoho s rozlišením až 50 Mpx. To se hodí pro krajináře nebo produktové fotografy. 

M5 Mark III | Megapixel

Pokud se řadíte mezi tvůrce, kteří se svou tvorbou rádi okamžitě pracují, potěší váš aplikace Olympus Image Share, ke které se připojíte pomocí Bluetooth a následně prostřednictvím Wi-Fi přenesete vybrané snímky z fotoaparátu do telefonu nebo tabletu. 

Olympus OM-D E-M5 Mark III má také velice odolnou konstrukci a zároveň je lehký a kompaktní. Hodí se na cestování, street foto nebo komerční focení

Pokud vás zajímá více, přečtěte si naši odbornou recenzi nebo se podívejte, jak model vnímají naši specialisté. 

Chci Olympus M5 Mark III

Olympus M.ZUIKO 45 mm f/1,8 

Baví vás focení portrétů, módy, street foto nebo produktové fotografie? S tímto objektivem hravě zvládnete všechny zmíněné foto žánry. Objektiv M. ZUIKO s pevným ohniskem 45 mm (ekv. 90 mm) vykouzlí záběry s příjemným efektem bokeh. Jeho světelnost f/1,8 umožňuje focení i v místech, kde není dostatek světla. Délka objektivu činí 46 mm a jeho váha je pouhých 116 g. Pokud se chystáte do ruchu velkoměsta, vezměte si s sebou tento kompaktní objektiv a zaznamenejte nevšedně život v ulicích. 

Chci M.ZUIKO 45 mm

M.ZUIKO 45 mm | Megapixel

OM System M.ZUIKO ED 40-150 mm f/4 PRO

Pro reportážní fotografy, krajináře a dokumentaristy je ideální volbou teleobjektiv M. ZUIKO ED 40-150 mm (ekv. 80-300 mm) s konstantní světelností f/4 po celý rozsah zoomu.

Konstrukce zajišťuje optický výkon a rozložení speciálních čoček pomáhá k eliminaci chromatické aberace. Zároveň je zajištěné vysoké rozlišení po celé ploše snímku.

I přes své funkce je objektiv kompaktní a odolný. Doplnit ho můžete o kruhový filtr s průměrem 62 mm a docílit tak speciálních efektů.

Chci M.ZUIKO 40-150 mm

M.Zuiko | Megapixel

Vyměňte svou starou techniku za novou! 

Prodejte nám svou starou funkční techniku a využijte výkupní bonus, který za fotoaparát či objektiv dostanete, na nákup nové! Zajímá vás více? Podívejte se na podmínky našeho programu Restart, kde vše detailně vysvětlujeme. 

Restart | Megapixel

Chcete vědět, kolik za svou techniku můžete obdržet? Zadejte název fotoaparátu nebo objektivu do naší kalkulačky a zjistěte to hned!

Vyplňte název vaší techniky k prodeji

Pokud jste váš produkt nenalezli, jeho výkupní cenu vám stanovíme individuálně.

Spočítat

komunita Olympus | Megapixel

Sdílet na


Komentáře k článku

Chráněno pomocí reCAPTCHA Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajůsmluvní podmínky společnosti Google.